Zdobądź doświadczenie do CV - autoprezentacja

Dołączył(a): 2015-06-30, 16:53

Zdobądź doświadczenie do CV - autoprezentacja

Postprzez contentmanager » 2015-06-30, 17:22

Zapraszamy wszystkich studentów III, III, IV oraz V roku do zaprezentowania swoich zainteresowań na łamach dedykowanej strony www.
Każdy młody specjalista pragnie mieć możliwość zaprezentowania w swoim CV poprzez odnośnik do własnej strony specjalistycznej wiedzy, którą nabył na uczelni lub w czasie pracy.

Oferujemy Ci praktykę poprzez stworzenie strony www rozwiązującej konkretny problem np. finansowy, techniczny, społeczny, rodzinny etc.

Nasze działanie posiadają pełne wsparcie finansowe dzięki czemu dla beneficjenta (studenta) są w 100% bezpłatne (nie pobieramy nawet opłat za domenę)
Dzięki nam będziesz mógł zaprezentować swoją wiedzę na specjalnie przygotowanej stronie www tylko dla Ciebie.

Potencjalny pracodawca będzie mógł na wstępie zapoznać się z Twoimi pracami naukowymi, ekspertyzami oraz przeczytać co masz do powiedzenia na konkretny temat zanim zaprosi Cię na rozmowę kwalifikacyjną.
Pamiętaj, że aby wyróżnić się z tłumu nie możesz wysyłać suchych dokumentów w PDF.

Zainwestuj czas, a nasz pracownik zamieni Twoją wiedzę w w pełni funkcjonalną stronę www, pod którą będziesz mógł się podpisać jako autor promując swój wizerunek specjalisty.

1. W pierwszej edycji naszej akcji promującej studentów jako specjalistów z różnych dziedzin wyłonimy 50 najciekawszych zgłoszeń, które zostaną zamienione na strony www.
2. Dla trzech najszybszych studentów, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa w programie oferujemy atrakcyjną nagrodę niespodziankę w postaci kursu pozycjonowania.

Patronem programu jest Fusion Marketing sp. z o.o z siedzibą w Krakowie.
www.fusionmarketing.pl
praktyki@fusionmarketing.pl