Staż w firmie LoVo, kto odbywał?

Dołączył(a): 2015-02-09, 21:15

Staż w firmie LoVo, kto odbywał?

Postprzez julkamix » 2015-02-09, 21:19

Cześć,

uważam, że staż to bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla osoby jeszcze na studiach a szczególnie tych którzy studia skończyli. Ja właśnie chciałabym rozpocząć staż i szukam firmy które je oferują. Najbardziej chodzi mi o firmy, które działają na rynku telekomunikacyjnym. Znalazłam firmę LoVo mającą siedzibę w Warszawie i oferującą ciekawe staże.

Mam zatem do Was pytanie, czy ktoś był w tej firmie na stażu i może się podzielić opiniami o niej? Bardzo mi zależy.

Dołączył(a): 2015-02-26, 22:48

Re: Staż w firmie LoVo, kto odbywał?

Postprzez Paatrycjaa » 2015-02-26, 22:52

Cześć,

w tamtym roku byłam na stażu w tej firmie. Zgłosiłam swoje Cv w odpowiedni na ich ogłoszenie i zostałam zaproszona na rozmowę. Bardzo konkretną, zarówno z ich strony jak i z mojej, bo musiałam odpowiedzieć na wiele pytań. Jednak nie ma się czego obawiać. W końcu jak idzie się na rozmowę do firmy telekomunikacyjnej to na pewno ma się pojęcie o temacie. Warto przygotować się z oferty i historii firmy ale także dokładnie przemyśleć swoje plany na przyszłość.
Mi zależało jedynie na stażu, nie wiązałam z firmą dalszych nadziei, głównie ze względu na uczelnię i dalszą naukę.

Staż bardzo miło i dobrze wspominam. Naprawdę bardzo dużo można się nauczyć, przede wszystkim praktycznych rzeczy a to jak dla mnie bardzo ważne. Można działać samodzielnie, to też ważne, w końcu można się wykazać a nie tylko oglądać z boku pracę innych osób. Zespół z którym miałam okazję współpracować bardzo fajny, złożony z młodych, pełnych zapału do pracy ludzi. ;)

Powrót do Praktyki studenckie