Praktyki międzynarodowe

Praktyki międzynarodowe

Postprzez Sebastian » 2013-04-14, 23:06

Hej, mam na imię Sebastian. Jestem absolwentem Zarządzania w warszawskiej SGH. Właśnie wróciłem do Polski po ponad półrocznej praktyce w Chinach w Szanghaju. Na program płatnych!! praktyk Global Talents organizowanych przez AIESEC wyjechałem zaraz po obronieniu pracy. Muszę przyznać, że do był zdecydowanie najlepszy czas w moim życiu.
Praktykę spędziłem w międzynarodowym banku, gdzie zajmowałem się przede wszystkim nowymi strategiami marketingowymi. Praca okazała się niesamowicie interesująca, a dodatkowo było dużo łatwiej się odnaleźć, bo wynajmowałem mieszkanie z dwiema praktykantkami hiszpanką i włoszką, które też pracowały w mojej firmie.
Samo miasto na każdym kroku zadziwia. Szokuje nowoczesnymi rozwiązaniami, rozbudowaną infrastrukturą, ciekawą architekturą będącą mieszanką Chińskiej i Zachodniej tradycji. Oczywiście miałem też mnóstwo czasu na podróżowanie i zwiedzanie. Bilety w Chinach są dość tanie, więc naprawdę trzeba było z tego korzystać. Ja podróżowałem jedynie „lokalnie” czyli do Pekinu, Guilin, Hong-Kongu i Macao.
Wyjazd okazał się nie tylko kolejnym doświadczeniem zawodowym, ale czymś dużo, dużo więcej. Absolutnie polecam każdemu z was.
Koniecznie wejdzie na www.globaltalents.pl i aplikujcie - Powodzenia! :)

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Praktyki międzynarodowe

Postprzez agataP » 2013-05-28, 11:47

też mi się podoba pomysł praktykowania czy w ogóle wyjazdów za granicę. super sprawa. tak trafiłam na konkurs Accenture:www.accenture.com/konkurs zawsze warto spróbować bo wygraną jest wyjazd do Mediolanu :)

Powrót do Praktyki studenckie