Praktyki Erasmus na Rodos

Dołączył(a): 2014-01-04, 13:51

Praktyki Erasmus na Rodos

Postprzez Rhodesnow » 2014-01-04, 13:58

Jeżeli ktoś zastanawia się czy warto i gdzie warto wyjechać na Erasmusa to mogę podpowiedzieć tak :Chcesz wyjechać do Grecji i tam zdobywać doświadczenie dzięki programowi Erasmus. Odwiedź nasz profil na facebooku i dowiedz się więcej https://www.facebook.com/erasmusjobs . Nie wahaj się z nami skontaktować i zadawać pytania to nic nie kosztuje! ;)

Dołączył(a): 2014-01-04, 13:51

Re: Praktyki Erasmus na Rodos

Postprzez Rhodesnow » 2014-01-06, 10:12

Poniżej przedstawiam w kilkunastu zdaniach naszą działalność.

Firma Rhodesnow zajmuję się wspólpracą z dużą liczbą firm i hoteli z wyspy Rodos. Głównym zadaniem jest organizowanie staży dla studentów. Jestesmy jedną z największych firm w rejonie Wileńskim.
W 2013 roku płatny staż dzięki naszej firmie odbyło 300 osób. W roku 2014 chcemy aby było to ponad 800. Na daną chwilę mamy dwa biura w Wilnie i dwa na wyspie Rodos, ale jak najszybciej chcemy otworzyć biuro w Warszawie.

Nasza oferta skierowana jest do studentów program Erasmus i nie tylko. Także tych, którzy ukończyli studia i chcą spędzić lato nabierając praktyki za granicą. Wszystkie oferowane staże są płatne. Staże są dostepne w zależności od specjalizacji oraz znajomości języka obcego. Hotele z którymi współpracujemy oferują nie tylko staże w dziedzinie gastronomii ale oferują także stanowiska dla tłumaczy, fizjoterapeutów,trenerów personalnych, muzyków czy informatyków i inne.
To co oferujemy studentom:
-darmowe zakwaterowanie
-3 posiłki dziennie
-wynagrodzenie w wysokości od 300 do 500 euro miesięcznie
Praca trwa 8 godzin dziennie od poniedziałku do soboty. Istnieje możliwosć pracy na nadgodziny
i otrzymania za ta pracę dodatkowego wynagrodzenia. W tym wypadku należy podpisać stosowne oswiadczenie. Jako firma Rhodesnow polecamy jednak poświecenie dodatkowego czasu na wypoczynek i zwiedzanie wyspy Rodos.
Studenci na wyspie posiadają pełne ubezpieczenie zdrowotne. W związku z tym, że na wyspie Rodos znajdują się dwa biura naszej firmy ich pracownicy na bieżąco sprawdzają warunki w jakich studenci żyją i pracują. Dzięki temu, jeżeli istnieje problem z kontaktem telefonicznym zawsze możemy się skontaktować z osobami bezpośrednio.
Nasza firma oferuje zainteresowanym pracę w hotelach jakich ciężko szukać w innych miejscach.
Naszymi klientami są:
Lindos imperial *****
Lindian village *****
Alila *****
Elysium *****
Palladium *****
Mythos Beach Resort *****
Oraz 67 innych luksusowych hoteli na wyspie Rodos
Po przylocie na wyspę zapewniamy darmowy transport z lotniska do miejsca zakwaterowania. Następnie nasi pracownicy pomagają w przygotowaniu i wypełnieniu wszystkich dokumentów, które potrzebne będą do ubezpieczenia zdrowotnego. Na miejscu wykonane zostaną badania lekarskie. Koszt tych procedur wynosi 50 euro, które trzeba pokryć z własnej kieszeni.
Studenci płaca także depozyt w wysokości 150euro, który pokryje ewentualne straty zwiazane np. ze wcześniejszym opuszczeniem miejsca pracy. Opłata ta jest zwracana wraz z ostatnim wynagrodzeniem.

Podsumowując koszty to:
Bilety lotnicze
50 euro jednorazowo – opłaty podatkowe, badania lekarskie, karta pobytu.

Żadna uczelnia z jaką współpracujemy nie ponosi jakich kolwiek kosztów związanych z naszą działalnością. Co więcej nasza firma opłaca koszty podróży dla przedstawicieli uczelni, które wyślą ok. 40-50 studentów, a które chciały by sprawdzić w jakich warunkach studenci żyją i pracują.
Do tej pory nawiązaliśmy współpracę z uczelniami wyższymi i uniwersytetami z takich krajów jak : Wielka Brytania, Irlandia, Chorwacja, Rosja, Ukraina, Serbia, Włochy, Malta, Luxemburg, Szwecja, Finlandia, Norwegia, Szwajcaria, Czechy, Estonia, Słowenia, Lotwa, Litwa, Bułgaria, Rumunia, Słowacja, Białoruś, Węgry, Francja i Mołdawia.

Dołączył(a): 2015-03-27, 10:00

Re: Praktyki Erasmus na Rodos

Postprzez nina123 » 2015-03-27, 10:09

Witam.
Korzystałam z usług z firmy Rhodesnow przez dwa lata z rzędu. Zarówno ja, jak i moi znajomi jesteśmy bardzo zadowoleni i dobrze wspominamy te wyjazdy. Atmosfera super, zakwaterowanie oraz jedzonko za darmo a także dodatkowe kieszonkowe 300euro+. Nie można tego nazwać wakacjami, bo pracować trzeba 8 godz./ dziennie 6 dni w tygodniu, ale jeżeli ktoś wie jak zagospodarować swoj czas to świetnie skorzysta z takiego wyjazdu. Niesamowite imprezy na wyspie, przepiękne widoki, przystojni Grecy ;)
Na początku się obawialiśmy jechać, ale właściwie na lotnisku rozwiały się nasze wątpliwości. Wróciliśmy zadowoleni z bagażem doświadczeń i milionem nowych wspomnień. Z tego co wiem, to firma dobrze się rozwija i co roku wprowadzają coś nowego, np wycieczki czy imprezy integracyjne dla studentów.
Bardzo polecam i żałuję że nie jestem już studentką :)

podaje maila do nich: poland@rhodesnow.com

Powrót do Praktyki studenckie