Praktyki dla studentów matematyki i fizyki

Dołączył(a): 2016-08-18, 10:38

Praktyki dla studentów matematyki i fizyki

Postprzez Akinom » 2016-08-18, 10:52

W imieniu agencji marketingowej Emocni.pl zapraszam na praktyki studentów matematyki i fizyki. Podzielimy się z Wami wiedzą z zakresu Content Marketingu i optymalizacji tworzonych materiałów pod wymogi Google, a poprosimy o pomoc w opracowaniu zadań i definicji do jednego z projektów edukacyjnych, nad którym aktualnie pracujemy (wszystko na poziomie gimnazjum i liceum).

Przesyłajcie CV na adres praktyka[at]emocni.pl. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, też nie wahajcie się pisać, odpowiemy!

p.s. Jako że sama kończyłam matematykę na UMK wiem, że takie praktyki mogą stanowić ciekawą alternatywę do tych standardowych w szkołach, bankach, ubezpieczeniach itp. Po zakończeniu współpracy każdy student otrzymuje od nas certyfikat, który podsumowuje zdobyte kompetencje.

Dołączył(a): 2018-11-21, 17:10

Re: Praktyki dla studentów matematyki i fizyki

Postprzez karol44355 » 2018-11-21, 17:16

Mój kumpel polecił mi ten wątek i on jest bardzo ciekawy.Moim zdaniem on jest idealny.

Powrót do Praktyki studenckie