Praktyka/staż w IT - jakieś pomysły ?

Dołączył(a): 2015-06-15, 18:04

Praktyka/staż w IT - jakieś pomysły ?

Postprzez marcin1509 » 2015-06-15, 18:13

Witajcie,
Jestem studentem I roku Informatyki w Elblągu. Postanowiłem, że nie będę "przebąkiwać" wakacji,
tylko znajdę jakiś płatny staż, albo praktykę na której będę mógł się czegoś nauczyć, przy okazji zdobywając cenne doświadczenie.
Wysyłałem aplikacje do kilku konkursów stażowych (grasz o staż, program kariera, wakacyjny staż gdańsk i elbląg), w tych dwóch ostatnich dostałem odmowę. Wysyłałem też indywidualnie do AMG.net (ATOS) i byłem na testach kompetencyjnych (na razie zero odzewu, podobno wszyscy otrzymują informacje czy będą zatrudniani czy nie) oraz do Lufthansy (zero odzewu). Wysyłałem też do wp na jakiś staż, na razie nic.
Ktoś ma jakiś pomysł, gdzie można się zgłosić na praktykę, albo płatny staż ?
Mam jedną ofertę, ale nie jest ona związana z Informatyką tylko z e-commerce i z jakimiś kontami użytkowników.
PS. Szukam praktyk zarówno w Elblągu jak i Gdańsku

Powrót do Praktyki studenckie