Praca dla pielęgniarki/pielęgniarza w Niemczech w Hamburgu - zmień coś! I wyjedź do Niemiec:)

Dołączył(a): 2015-04-17, 21:31

Postprzez justyna.irkl » 2015-04-21, 07:32

Praca dla pielęgniarza/pielęgniarki w Niemczech w Hamburgu.
Miejsce pracy: Hamburg (Curatio Pflegedienst, Hamburger Senioren Domizile, Stiftung Gast und Krankenhaus i inne)
Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe (pielęgniarz /pielęgniarka),
- znajomość języka niemieckiego na poziomie B1,
- doświadczenie w pracy zawodowej,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.
Warunki zatrudnienia:
- umowa o pracę zawarta na niemieckich warunkach i bezpośrednio z niemieckim pracodawcą,
- atrakcyjne wynagrodzenie od 2500 € brutto w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego,
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- pomoc w zrobieniu nostryfikacji.
Kandydat nie pokrywa żadnych kosztów związanych z procesem rekrutacji!
Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy pracaniemcy@irkl.pl , a także dopisek w sprawie jakiej oferty pracy wysyłają Państwo CV.
Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.
Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”
Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

To tylko niektóre miejsce pracy - jeśli interesuje Cie inne miasto - odezwij się do mnie :)

Kontakt:
- 535 995 195 ( pon.- pt., 8:00 - 16:00, w razie zainteresowania poza godzinami pracy - śmiało można napisać smsa - oddzwonię :))
- pracaniemcy@irkl.pl (proszę napisać w sprawie jakiego ogłoszenia Państwo piszą)

Powrót do Praktyki studenckie