Poszukujemy praktykanta-praktyka zdalna

Dołączył(a): 2013-10-03, 10:45

Poszukujemy praktykanta-praktyka zdalna

Postprzez BonaFides » 2013-10-03, 10:47

Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides w Katowicach poszukuje wolontariusza.

Wymagania:
- umiejętność posługiwania się programem Microsoft Excel
- umiejętność korzystania z Internetu oraz sprawnego wyszukiwania informacji

- pracę wolontaryjną (umowę wolontariacką)
- elastyczny czas pracy (wystarczy 1h dziennie)
- praca zdalna
- praca zadaniowa
- możliwość zdobycia doświadczenia
- zaświadczenie o odbytych praktykach

Jesteśmy stowarzyszeniem (organizacją non-profit) które kieruje się jasnymi i przejrzystymi standardami we współpracy z wolontariuszami. Dlatego też oficjalnie oznajmiamy iż głównym zadaniem wolontariusza będzie pomoc w tworzeniu bazy danych. Wiemy, że praca ta nie jest specjalnie interesująca, niemniej jednak baza instytucji jest podstawą dla rozwoju współpracy z innymi podmiotami. Będziemy wdzięczni za wszelką ofiarowaną pomoc. Każda Wasza poświęcona minuta czasu dla nas jest kolejnym małym krokiem do przodu.

Chętnych prosimy o zgłoszenia do 10 października 2013 na adres mailowy natalia@bonafides.pl
Na EVS wolontariusz zapewnione ma zakwaterowanie na cały okres pobytu na projekcie.Otrzymuje pieniądze na wyżywienie oraz kieszonkowe. Koszty dojazdu pokrywane są w części przez UE. Więcej info: bonafides.pl

Powrót do Praktyki studenckie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości