Płatne praktyki we Wrocławiu

Re: Płatne praktyki we Wrocławiu

Postprzez Elliza123 » 2015-08-06, 07:40

Dołączę się do Waszego wątku..
Właśnie zastanawiam się nad praktykami w Votum i zaczęłam szukać o nich informacji.
To co przeczytałam miło mnie zaskoczyło, składam aplikacje! Zobaczymy czy się uda.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Postprzez DagAr » 2015-08-10, 08:00

Elliza123 napisał(a):Dołączę się do Waszego wątku..
Właśnie zastanawiam się nad praktykami w Votum i zaczęłam szukać o nich informacji.
To co przeczytałam miło mnie zaskoczyło, składam aplikacje! Zobaczymy czy się uda.

W Votum poszukują studentów 4-5 roku prawa i administracji. Więc jeśli spełniasz te kryteria to składaj papiery, zawsze warto spróbować. Trzymam kciuki.

Postprzez Elliza123 » 2015-08-13, 08:02

DagAr napisał(a):

W Votum poszukują studentów 4-5 roku prawa i administracji. Więc jeśli spełniasz te kryteria to składaj papiery, zawsze warto spróbować. Trzymam kciuki.

Dziękuję, dodatkowe kciuki zawsze się przydadzą. Złożyłam wszystkie potrzebne dokumenty i teraz pozostaje mi czekać. U mnie słabo jest z językiem obcym więc nie wiem czy mam duże szanse.

Postprzez DagAr » 2015-08-17, 10:07

Elliza123 napisał(a):
DagAr napisał(a):

Dziękuję, dodatkowe kciuki zawsze się przydadzą. Złożyłam wszystkie potrzebne dokumenty i teraz pozostaje mi czekać. U mnie słabo jest z językiem obcym więc nie wiem czy mam duże szanse.

Elliza123 mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Język obcy w Votum nie jest obowiązkowy i nie jest kryterium dominującym w procesie rekrutacji. Więc nie masz się co martwić!

Postprzez Elliza123 » 2015-08-19, 11:30

O rany! Zadzwonili do mnie. Umówiliśmy się na rozmowę. Nie spodziewałam się tak szybkiej reakcji z ich strony. Trzymajcie za mnie cały czas kciuki :)

Postprzez Pawelnow » 2015-08-25, 12:08

I jak Eliza? jesteś już po rozmowie? Ja też złożyłem CV.Ale nie wiem czy mam szanse bo zaraz wrzesień, a nie znam jeszcze nowego planu zajęć.I nie wiem ile będę miał wolnego.

Postprzez Elliza123 » 2015-08-26, 10:10

Moi drodzy możecie mi pogratulować :D Macie przed sobą Panią praktykantkę :)
Zaczynam od 01 września.

Postprzez DagAr » 2015-08-31, 12:57

Elliza123 napisał(a):Moi drodzy możecie mi pogratulować :D Macie przed sobą Panią praktykantkę :)
Zaczynam od 01 września.

Super, Gratulacje! Dobra decyzja. Będziesz zadowolona z tych praktyk. Powodzenia.

Postprzez Werkalo » 2015-09-03, 13:08

Powinniśmy postrzegać praktyki jako szanse, a nie konieczność. Zdobytego doświadczenia i umiejętności nikt nam nie zabierze. Kilka lat temu to wszystko wyglądało inaczej, ja będąc po prawie z wielkim trudem mogłam odbyć praktykę w Sądzie, gdzie naprawdę parzyłam kawę ,roznosiłam korespondencję i jedyne czego się nauczyłam to jak nosić tace żeby czasami czegoś nie wylać. Dzisiaj studenci naprawdę mają super i zastanawiam się dlaczego z tego nie korzystają. Moja koleżanka pracuje w firmie gdzie praktykantów traktują jak swoich pracowników. Tworzą z nimi zespół,uczą,wdrażają w sprawy i płacą kasę. Naprawdę polecam wykorzystywać takie szanse jakie dają nam firmy.

Postprzez wikimaj » 2015-09-09, 10:59

Moje spostrzeżenia odnośnie praktyk są podobne. Jeżeli chcemy się czegoś nauczyć i wdrożyć w system pracy,polecam Kancelarię Votum na ul. wyścigowej. Moje umiejętności podczas praktyki były dostosowane do departamentu do jakiego należałam, rok później również odbywałam tam praktykę i chciałam zmienić dział żeby rozwijać się w innym zakresie. Super miejsce, przesympatyczni ludzie. Do dzisiaj mam miłe doświadczenia związane z praktykami w tej firmie.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praktyki studenckie