Coach & English Teacher szuka osoby do współpracy

Coach & English Teacher szuka osoby do współpracy

Postprzez ArkadiuszW » 2016-10-14, 12:10

Witaj,

Szukam osoby (asystenta), która wyręczy mnie przy:

- ściąganiu materiałów w internecie,
- szukania odpowiednich informacji w internecie,
- tworzenie materiałów w języku angielskim (potrzebna znajomość angielskiego w stopniu rozumienia tego, co się kopiuje i co znaczy po polsku kopiowany materiał)
- wysyłaniu czasami e-maili,
- sprawdzaniu informacji dla mnie, których potrzebuje szybko dowiedzieć się.

Jeśli masz jakieś zdolności, pochwal się proszę. Możliwe, że Twoje umiejętności pomogą mi w mojej firmie.

Prowadzę firmę i niestety nie mam już czasu na wykonywanie niektórych czynności, dlatego szukam kogoś, kto wykona to za mnie.
Czas pracy to może być 2 h dziennie, czasami 1 h tygodniowo. Czasami poproszę o coś, co może być wykonane w ciągu kilku dni, a czasami coś, co może być wykonane dość w krótkim czasie.
Czas współpracy może trwać kilka tygodni, a może kilka miesięcy - tego nie wiem.

Co mogę Tobie zaoferować!

Barterowo:

- konwersacje z języka angielskiego (uczę języka angielskiego) - http://www.e-korepetycje.net/arekwl/jezyk-angielski
- sesje coachingowe na tematy (planowanie kariery, praca zaplanowania własnej kariery, praca nad pewnością siebie i poczuciem wartości, praca nad motywacją)
- mentoring (tematy: szukania pracy, tworzenia skutecznego CV, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, otwierania własnej firmy, szukania swojej pasji życiowej i zarabiania na tym pieniędzy itp., czyli wszystko co pomogło mi stać się dzisiaj przedsiębiorcą).

Jeśli będziesz chciał otrzymasz zaświadczenie o odbyciu praktyk.

O mnie.
W czasie studiów pracowałem wiele razy za granicą (USA i kraje w Europie), pracowałem w korporacji i później w sprzedaży. Później otworzyłem firmę. W ciągu 1 roku rozwinąłem swoją firmę do tego, stopnia, że szukam już pracowników, czyli zrobiłem to, do czego inni dochodzą przez wiele lat w tej branży lub w ogóle. Piszę to, nie po to, by się chwalić, ale piszę to, ponieważ sam kiedyś byłem studentem i wiele bym dał za spotkanie 5 lat temu osoby, który by mi pomogła w moim życiu, czy karierze zawodowej. Osoby, która by mi doradziła i zadała odpowiednie, pomocne pytania.

Kogo szukam:
- dyspozycyjnej osoby, która znajdzie 1 h dziennie
- osoby, która jest nastawiona na uczenie się,
- osoby życzliwej i pomocnej - bardzo ważne!
- solidnej i słownej.

Potrafię zaoferować więcej niż będziesz oczekiwał, jeśli nasza współpraca będzie przebiegała pomyślnie. Obiecuję ;-)

Moja strona: www arkadiuszwlodarczyk pl

do usłyszenia,