samodzielne otwarcie esklepu

Posty: 32
Dołączył(a): 2015-07-25, 11:26

samodzielne otwarcie esklepu

Postprzez Hebine » 2016-01-27, 00:19

mieszkam w lubelskim i moje kochane województwo po pięciu latach studiów z przedmiotów ścisłych poponuje mi sprzątanie w kebsie albo macu. śnić mogę co najwyżej o jeżdżeniu tirem, o ile kupie sobie tira sam. więc z racji posiadania oszczędności o dość pokaźnej kwocie zamiast kupować tira pomyślałem o biznesie przez internet. pomijając trudności administracyjne itd to co powinienem mieć z oprogramowania, aby sklep działał prężnie? dużo też słyszałem o pozycjonowaniu ale w tym temacie to już kompletnie się nie orientuję i zależy mi , żeby ktoś znający się wypowiedział czy i które rzeczy jestem w stanie wykonać sam.

Doradca reklama
 
Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

Posty: 35
Dołączył(a): 2015-07-22, 14:26

Re: samodzielne otwarcie esklepu

Postprzez minimaus » 2016-02-05, 12:29

marnie widzę pozycjonowanie w wykonaniu laika ale czy płacenie komuś za to w tych czasach to dobry pomysł tez bym nie powiedziała. ja pracuję w sklepie który opiera sie na oprogramowaniu sellingo i z tego co zdążyłam się zorientowac to pozycjonowanie jest już w kosztach, bo jest ono tak napisane (? - nie wiem czy operuje poprawnymi sformułowaniami), że to co wystawiasz jest wysoko w rekordach wyszukiwarki jak ktos czegoś szuka w googlach np. tak mi przynajmniej szefu tłumaczył.

Posty: 32
Dołączył(a): 2015-07-25, 11:26

Re: samodzielne otwarcie esklepu

Postprzez Hebine » 2016-04-10, 01:31

oj, nie wiem czemu wcześniej odpowiedź została przeoczona ale owszem sellingo było najlepszym wyborem też ze względu na to całe zamieszanie z pozycjonowaniem. to co napisałaś było trafne. skoro mogę miec to w cenie oprogramowania od firmy która przecież ozycjonowaniem się zajmuje to nie było sensu już kombinować :) ale wiadomka, lepiej wszystko sprawdzić niż później żałować braku odpowiedzi :) pozdrawiam!

Posty: 8
Dołączył(a): 2018-04-25, 10:47

Re: samodzielne otwarcie esklepu

Postprzez packa89 » 2019-12-01, 13:56

pozycjonowanie jest mega istotne, pamiętajmy o tym :)

Posty: 4
Dołączył(a): 2019-12-01, 17:49

Re: samodzielne otwarcie esklepu

Postprzez lilianka0 » 2019-12-01, 17:55

To jest akurat prawda słuchajcie, nie ma nic ważniejszego na starcie naszej firmy niż odpowiednia kampania marketingowa, wypozycjonowanie odpowiednio naszych usług i marki. Dobrze też działa kampania adwords razem z marketingiem szeptanym, wiem, bo przy założeniu sklepu internetowego korzystałam z usług agencji http://contentmarketing.com.pl/ dzisiaj sprzedaż jest na kilkukrotnie wyższym szczeblu niż była kiedyś, co mnie cieszy.

Powrót do Praca i kariera



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość