Oferta praktyki w dwóch portalach internetowych

Postprzez GrzegorzSurma » 2014-04-30, 20:06

Witaj! Jeżeli:

- jesteś studentem,
- chciałbyś zdobyć praktyczne dziennikarskie doświadczenie w mediach elektronicznych,
- interesujesz się giełdą, relacjami inwestorskimi, PR, komunikacją, marketingiem, budowaniem marki,
- internetowy research nie ma przed Tobą tajemnic,
- media społecznościowe są istotną częścią Twego życia,
- przelewanie myśli na ekran komputera nie stanowi dla Ciebie problemu,
- chciałbyś zdobywać wiedzę od praktyków, a nie tylko teorię,
- zależy Ci na budowaniu własnego dziennikarskiego portfolio,
- chciałbyś publikować teksty, analizy, współtworzyć raporty oraz prowadzić wywiady z ciekawymi osobami

Jeżeli na większość powyższych pytań odpowiadasz tak, to dobrze trafiłeś!

Mam dla Ciebie propozycję dziennikarskiego stażu i współpracy na łamach serwisów branżowych relacjeinwestorskie.org.pl i Markana.pl. Wystawiamy referencje. Dłuższa współpraca, a z czasem oficjalne dołączenie do naszego zespołu również wchodzi w grę!

Relacjeinwestorskie.org.pl to obecnie największa polska branżowa platforma internetowa, dedykowana osobom zajmującym się relacjami inwestorskimi (praktykom i teoretykom), spółkom giełdowym oraz wszystkim zainteresowanym polskim rynkiem kapitałowym, rozwojem i perspektywami polskiego IR-u. Wortal łączy ekspertów branżowych, praktyków IR, pozwala uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania z branży, jest stale aktualizowaną bazą wiedzy z ww. zakresu.

Markana.pl to kompleksowa platforma wiedzy i usług na temat nowoczesnego brandingu. Dostarczamy nowoczesną wiedzę związaną z wszystkimi aspektami budowania marki.

Współpraca zdalna jest jak najbardziej możliwa. Jeżeli jesteś zainteresowana/y, prześlij swoje CV na adres

info@relacjeinwestorskie.org.pl

a niezwłocznie się odezwiemy!

Powrót do Praca i kariera