Inwestowanie małych kwot na forex

Re: Inwestowanie małych kwot na forex

Postprzez esekk » 2017-03-17, 22:19

Nie spodziewaj się, że tak będzie zawsze. Wiele razy bywało tak, że nie dochodziło do zmian, które dla rynku wydawały się być oczywiste. Przy EasyMarkets ważna będzie cierpliwość. Nawet jak waluta traci, to się odbija. Najwięcej tracą zazwyczaj osoby pochopnie podejmujące decyzje. Dzisiaj dolar spadł po raz pierwszy od dłuższego czasu poniżej 4 zł. Też trudno przewidzieć, co będzie się działo w kolejnych tygodniach, a najlepiej zarobią ci, którzy to przewidzą.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2016

Postprzez hato » 2017-05-16, 10:14

Nie zwróciliście mi uwagi na jedną istotną rzecz, którą dopiero wyczytałem.
No właśnie - bo niektórzy też piszą, że mają stałe spready, no ale nie wspominają, że przy wydarzeniach, przy których może dochodzić do poważnych wahań rynkowych, nagle ten spread robi się zmienny. A jednak EasyMarkets ma to na stałe - łącznie z np. gwarantowanym stop loss i innymi parametrami/narzędziami. Wiedzieliście o tym?

Postprzez esekk » 2017-07-10, 17:53

Od kilku tygodni cały czas inwestuję przy pomocy aplikacji easyMarkets. Działasz podobnie? Teraz żałuję, że tak długo odpuszczałem aplikację - zdecydowanie wygodniej jest. Szybkie reakcje, powiadomienia nawet wtedy, kiedy program jest wyłączony. Bardzo mi to ułatwiło działanie.

Postprzez hato » 2017-07-11, 07:34

Ja również - aplikacja była wcześniej, tylko nie po polsku.
Plus dla easyMarkets, że wydali dopracowaną wersję tej aplikacji, w sensie - wszystkie te same funkcje + dodatki.
Dla mnie największym wsparciem jest powiadomienie o cenach, które działa również przy wyłączonej aplikacji.
Dużo szybciej jestem w stanie zareagować na zmiany rynkowe.

Poprzednia strona

Powrót do Praca i kariera