Ile zarabia absolwent po skończeniu studiów? Wasze Opinie?

Re: Ile zarabia absolwent po skończeniu studiów? Wasze Opinie?

Postprzez Tkamataka » 2016-03-03, 09:37

1300 zł plus szef jako poganiacz. Ogólnie praca nie w kierunku, bez satysfakcji i poczucie że nie wyrabia się normy. Szału nie ma. i Do tego zaczynam łapać deprechę. A jestem w trakcie drugich studiów. Wesoło nie jest dobrze że są rodzice, bo inaczej nie wiem jak by było..........

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Postprzez Mario12 » 2016-09-13, 16:49

Wszystko zależy od tego, co robiło się w trakcie studiów. Jak nabierało doświadczenia w zawodzie, chodziło na staże lub praktyki, to startuje się z zupełnie innej pozycji niż ci, którzy woleli spędzic ten czas na imprezach do białego rana. Ja należałem raczej do tej pierwszej grupy, przez co praktycznie zaraz po studiach udało mi się zaczepić w dużej firmie, oferującej godziwe warunki pracy. Jeżeli ktoś z was ma doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i jest z Piły albo Łodzi, to polecam odpowiedzieć na tę ofertę pracy: https://pl.kruk.eu/kariera/oferta-pracy?id=147. Moja firma poszukuje obecnie kogoś na stanowisko kierownika regionu i w zamian daje naprawdę atrakcyjną pensję + pakiet benefitów. Więcej info mogę udzielić na priv.

Postprzez marlenka » 2016-09-16, 12:27

Ja tam od początku kiedy zaczelam prace zarabiam ponad 2 koła, w mniej nawet nie celowałam xD pracodawca tylko was będzie zwodzić. Pracuje w Tivronie i mam spoko podstawe a prowizje jakie sobie wypracuje. A zalapalam się od razu po studiach filologicznych na dodatek :D

Postprzez Gaugan » 2016-10-21, 08:10

Wykształcenie niczego nie gwarantuje, a już na pewno wysokich zarobków. Zdecydowana większość studentów zaczyna zarabiać od poziomu najniższej krajowej.

Postprzez Mario12 » 2016-11-09, 16:26

Wszystko zależy od tego, co robiło się w trakcie studiów. Jak nabierało doświadczenia w zawodzie, chodziło na staże lub praktyki, to startuje się z zupełnie innej pozycji niż ci, którzy woleli spędzic ten czas na imprezach do białego rana. Ja należałem raczej do tej pierwszej grupy, przez co praktycznie zaraz po studiach udało mi się zaczepić w dużej firmie, oferującej godziwe warunki pracy. Jeżeli ktoś z was ma doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i jest z Piły albo Łodzi, to polecam odpowiedzieć na tę ofertę pracy: https://pl.kruk.eu/kariera/oferta-pracy?id=147 . Moja firma poszukuje obecnie kogoś na stanowisko kierownika regionu i w zamian daje naprawdę atrakcyjną pensję + pakiet benefitów. Więcej info mogę udzielić na priv.

Postprzez rosi3 » 2017-10-04, 13:36

Kolega poszedł po podstawówce do zawodówki, potem do pracy. Teraz robi na swoim, buduje dom. Ja po kulturoznastwie robię w korpo za 3 brutto..Straszna lipa, mogłem lepiej iść za elektryka.

Postprzez konrad95 » 2018-02-03, 17:20

rosi3 napisał(a):Kolega poszedł po podstawówce do zawodówki, potem do pracy. Teraz robi na swoim, buduje dom. Ja po kulturoznastwie robię w korpo za 3 brutto..Straszna lipa, mogłem lepiej iść za elektryka.

Dla jednych praca w korporacji to szczyt marzeń, nie masz co narzekać a pracę zawsze można zmienić. Co stoi na przeszkodzie? Próbuj, wysyłam, rób szkolenia - korporacja zabija człowieka dlatego musisz robić coś poza pracą aby się rozwijać.
ktosiek.pl - blog lifestyle z poradami

Postprzez stok » 2018-03-22, 08:30

jeśli miałeś dobre praktyki , jakaś dobra dorywczą pracę to na pewno pierwsza stała praca będzie nie za najniższą krajową, by mieć lepszą pensję trzeba pokazać pracodawcy że jesteś lepszy / masz lepsze doświadczenie niż inne osoby

Postprzez babinka » 2018-04-11, 14:55

zalezy to od wielu rzeczy, od kierunku jaki kończy , od miasta , od wielkosci firmy, od uiejętności dodatkowych, stawka zależna jest od stanowiska - zaczyna prace więc nie może być starszym specjalista , będzie modszym specjalista ... po awansach będzie zarabiła więcej

Poprzednia strona

Powrót do Praca i kariera