Dodatkowy zarobek

Dodatkowy zarobek

Postprzez DT82 » 2016-01-17, 13:20

Wszystkim, którzy chcieliby troszkę sobie dorobić siedząc przed komputerem polecam stronkę: http://dodatkowyzarobek.eu/
Znajdziecie tam wiele sprawdzonych sposobów dorabiania przez internet. Stronka cały czas się rozwija. Polecam zaglądać regularnie.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Dodatkowy zarobek

Postprzez victoriadobron » 2016-02-02, 12:23

HEJ ! Po pierwsze chciałam napisać jak normalny człowiek !
Bez bajerowania i obiecywania cudów na kiju.

Szukałam programu partnerskiego który naprawdę będzie działał, będzie przynosił pieniądze i nie będzie zabierał mi setek godzin klikania w głupie reklamy - by zarobić teoretycznie 10 zł.

Trafiłam na ten adres www: http://nplink.net/0MbXKa7v

Jest to program partnerski NUTRIPROFITS

Skorzystałam z poradnika i bloga znajdującego się na stronie www.
Który uczy jak działać od podstaw.

Zainwestowałam kilka godzin pracy, a później nie robiłam nic, bo myślałam że kolejny raz marnuję czas. A tu nagle zarabiam 60, 120, 300zł i każdego dnia z tych kilku godzin pracy płyną małe ale regularne kwoty.

A wykonałam naprawdę niewiele pracy...

Zapraszam was na stronę którą podaję abyście tylko zapoznali się z programem NUTRIPROFITS.

Sami zdecydujecie czy warto.

Jak dla mnie pierwszy program partnerski z którego płyną realne i to całkiem spore kwoty !

Pozdrawiam i życzę dodatkowych zarobków !

Postprzez Tkamataka » 2016-03-03, 09:41

ale korzystałas z tego programu? Napisz coś więcej na czym to polega w jaki sposób zarabia sie pieniądz? A może ktoś podpowie jak dorabiał w czasie studiow zaocznych......Mieliscie umowy normalne czy ścieciówki. Prosze kogos o podpowiedzi, kogos kto juz to przerabiał......

Postprzez Studentix77 » 2016-03-13, 21:46

Również jestem ciekaw jak to wygląda od podszewki. Proszę o więcej informacji, argumentów za tym dodatkowym zarobkiem ;)
Wiele jest takich tematów ale wszystko tylko opisane bez pokazania na jakiej zasadzie to działa. Może inni mają doświadczenia z tego typu zarobkami ?

Postprzez Michalina44 » 2016-03-14, 09:13

Ja kiedyś słyszałam o różnych dodatkowych pracach przez internet ale sama nigdy nie próbowałam bo trochę boję się o... i tego że nie jest to do końca legalne, ale wiem że ludzie w jakiś sposób dorabiaja i chwalą sobie taką pracę, ale nie wiem na czym dokładnie polega

Postprzez sebix » 2016-05-04, 14:44

Dobrze jest skonstruowany system True Health (coś takiego ma Noma Medica na stronie http://truehealth.eu). Nie ma tu jakiś zawiłych zapisów, wszystko jest czytelne. Ja polecam i przekazuję kody na wydarzenia, eventy Noma Medica i tak dalej, a oni mi wypłacają pieniądze od dokonanych zakupów przez moich klientów.

Postprzez DariaAa » 2016-08-09, 10:23

Ja tam wolę tradycyjne metody zarabiania, praca przez internet mnie nie przekonuje. Skorzystałam ze akademickiego biura karier mojej uczelni, WSB w Dąbrowie Górniczej, i mogę naprawdę polecić taki sposób poszukiwania pracy na studiach. Konsultanci są rzeczowi, dobrze przygotowani do swojej pracy i na pewno pomogą trafnie dobrać ofertę pracy do danego studenta.

Postprzez HRownia » 2016-08-11, 12:31

Praca zdalna, choć z pewnością ma wiele zalet, nie jest odpowiednia dla wszystkich. Przed podjęciem decyzji o takiej formie pracy należy dobrze przemyśleć wszystkie za i przeciw. Wykonywanie obowiązków w domowym zaciszu nie sprzyja motywacji, konieczna jest wówczas ogromna samodyscyplina i umiejętność skupienia się na pracy w warunkach domowych. Wiele osób ceni sobie kontakt ze współpracownikami i potrzebuje nadzoru, aby pracować wydajnie.

Powrót do Praca i kariera