Dodatkowa praca dla studentów - ciekawa i dochodowa branża

Dodatkowa praca dla studentów - ciekawa i dochodowa branża

Postprzez TomaszDRB » 2013-12-06, 12:16

Witajcie

Firma DRB Centrum Odszkodowań z Legnicy poszukuje współpracowników na terenie całego kraju, których zadaniem będzie udzielanie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych w zakresie doradztwa odszkodowawczego. Nie chciałbym w tym momencie rozpisywać się na temat szczegółów natomiast zapraszam wszystkich chętnych do odwiedzenia stworzonej do celów informacyjnych nowej stonki na Facebooku. Dzięki temu bez konieczności umawiania się z nami na spotkanie możesz dowiedzieć się na czym nasza działalność polega, jakie płyną z niej korzyści a być może przez to po zakończeniu studiów nie będziesz musiał(a) szukać pracy.

Pozdrawiam serdecznie

Powrót do Praca i kariera