Politechnika Poznańska - likwidacja kierunku

Politechnika Poznańska - likwidacja kierunku

Postprzez Hubi » 2012-10-12, 12:20

powiem szczerze że jestem w przysłowiowej "kropce" nie wiem co mam robić :( Jestem na 1 roku SUM na Politechnice Poznańskiej na studiach niestacjonarnych. I niedawno dowiedziałem się że dziekan wraz z rektorem postanowili zamknąć ten kierunek tłumacząc się że uczęszcza na niego za mała ilość osób. Co ja mam teraz zrobić? Czy można się jakoś odwoływać od tej decyzji? Bo przecież 3 lata na politechnice pójdą na marne:(

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Politechnika Poznańska - likwidacja kierunku

Postprzez Lukas » 2013-02-19, 11:55

Witaj:) Mój kumpel tez miał taką sytuacje tylko że na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach on był na jakimś kierunku związanym z transportem ale nie pamiętam dokładnie jaki to kierunek. No ale mniejsza z tym. No więc on również skończył 3 lata czyli miał tytuł inżyniera a gdy zaczął 4 rok, to po połowie semestru zadecydowano że niestety ten kierunek będzie zamknięty. I oni w takiej sytuacji powinni się wszyscy zebrać i napisać jakieś zażalenie. A nic nie zrobili i teraz siedzą w domu i co całe studiowanie poszło na marne:/Dlatego w takich sytuacjach to trzeba coś działać.

Powrót do Poznań