Bezpłatne spotkanie branży informatycznej - 26.09.2015

Dołączył(a): 2014-10-01, 08:48

Bezpłatne spotkanie branży informatycznej - 26.09.2015

Postprzez JusCie » 2015-09-16, 13:15

26 września w poznańskim Hotelu Novotel odbędą się bezpłatne targi Kariera IT - spotkanie dla specjalistów IT, studentów i absolwentów kierunków informatycznych. W programie przewidziane są prezentacje ciekawych ofert zatrudnienia, spotkania z pracodawcami (m.in. G2A.COM, Capgemini, Mirantis, SII, Kinguin, Accenture, Grupa Eurocash), prelekcje merytoryczne, pokazy nowinek technologicznych. Tradycyjnie wydarzenie zamknie losowanie nagród.

Oto kilka tematów prelekcji:
- Nie takie mikroserwisy piękne, jak je malują (Andrzej Bobak)
- Dlaczego Agile działa? (Mirosław Dąbrowski)
- Od technologicznego trzęsienia ziemi do zwinnego biznesu (Olga Budziszewska, Ryszard Dałkowski)
- Trendy w web designie, czyli jakich zmian w wyglądzie Internetu możemy się spodziewać w najbliższych latach (Krzysztof Kuczkowski)
- Backend aplikacji mobilnej w 15 minut (Rafał Traciłowski)
- IoT dla programistów (Sebastian Pożoga)

Do wygrania są m.in.: MacBook Air, iPad, powerbank, vouchery na laserowy paintball, do parku linowego, na ściankę wspinaczkową, do klubu i kina.

Cały czas uzupełniamy program o nowe prelekcje merytoryczne i inne atrakcje.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się darmowo na stronie: