Pomoc w literaturze do pracy licencjackiej

Dołączył(a): 2019-01-06, 09:29

Pomoc w literaturze do pracy licencjackiej

Postprzez natusiakk » 2019-01-06, 09:38

Hej, studiuję pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną, III rok. Zaczynam pisać pracę licencjacką, mam wybrany temat, wydaje mi się ciekawy - Funkcjonowanie dziecka pochodzenia ukraińskiego w polskiej placówce oświatowej na przykładzie chłopca X i dziewczynki Y w przedszkolu Z. - mniej więcej tak to będzie brzmieć. W moim mieście, gdzie tez miałam praktyki jest dość dużo ukraińców, co za tym idzie sporo dzieci uczęszczających do przedszkoli czy szkół dlatego zaciekawił mnie ten temat.

A teraz moje najważniejsze pytanie - czy spotkaliście się z jakąś literaturą dotyczącą tego tematu? Odnośnie dzieci obcokrajowców żyjących w Polsce? Czy jest tutaj ktoś kto mógłby podpowiedzieć coś odnośnie książek z których warto skorzystać?
Będę bardzo wdzięczna za wszystkie rady ! :)

Pozdrawiam, Natalia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość