Zarządzanie zasobami ludzkimi

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Postprzez magdabag » 2015-08-07, 09:26

Co sądzicie o tym kierunku studiów? Zastanawiam się nad studiowaniem na Akademii Polonijnej i myślę o tym kierunku. Słyszałam, że te stypendia mają fajne.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Zarządzanie zasobami ludzkimi

Postprzez DariaAa » 2016-07-25, 09:10

ZZL to bardzo przyszłościowy kierunek. Na rynku funkcjonuje wiele firm, które potrzebują ekspertów w tym zakresie, a także powstają nowe. Moja kuzynka za rok kończy studia z ZZL w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Cenowo wypada to całkiem korzystnie, a zajęcia są bardzo ciekawe i wykładowcy w żaden sposób nie zanudzą studenta, ponieważ odbywają się liczne zajęcia praktyczne. ;)

Postprzez moniii » 2016-10-24, 13:27

Ja wybrałam Zarządzanie zasobami ludzkimi, z tym że w moim przypadku to studia podyplomowe - a studiuję na UTH Chodkowskiej w Warszawie. To dopiero początek, bo pierwszy zjazd był końcem października, więc jeszcze cały rok nauki przede mną ;) A co do przedmiotów, to czekają mnie takie zajęcia jak m.in. współczesne kierunki zarządzania personelem, rola współczesnego menedżera, czy podstawy organizacji i zarządzania. Uczelnię znam dobrze, bo wcześniej byłam tutaj i na licencjacie i na magisterce ;)

Postprzez misbiznesmen » 2019-07-26, 13:55

W istocie nie musisz kończyć studiów, żeby pracować w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Najważniejsze i tak jest doświadczenie. Szczególnie w czasach, które zmieniają się tak dynamicznie jak nasze, czego dowodem postepująca automatyzacja w takich dziedzinach jak chociażby ocena 360 https://shl.com.pl/nie-sprzedajemy-kota-w-worku-czyli-wewnetrzny-proces-oceny-360-stopni-w-shl-polska/

W powyższym linku możesz dowiedzieć się o tym wszystkim więcej

Powrót do Opinie o uczelniach i szkołach