WSZiB, WSU czy WSEI. Kraków.

WSZiB, WSU czy WSEI. Kraków.

Postprzez Anilewee » 2015-06-29, 18:29

Hej,
Jestem absolwentką technikum ekonomicznego. Chciałabym studiować zaocznie na wydziale finansów i rachunkowości.
Niestety mam problem, nie wiem którą uczelnie mam wybrać. Zastanawiam się nad: Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości, Wyższą Szkołą Ekonomii i Informatyki oraz Wyższą Szkołą Ubezpieczeń. Prosiłabym o opinie studentów którzy uczęszczają lub uczęszczali do którejś z wyżej wymienionych uczelni.

Z góry dziękuję za pomoc,
Pozdrawiam.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: WSZiB, WSU czy WSEI. Kraków.

Postprzez corantil » 2016-03-10, 07:29

Z tego co czytałem rankingi to WSU ma najwyższy poziom. Wiele jednak zależy od kierunku. Najłatwiej podjechać na uczelnie i zobaczyć kiedy dana grupa ma zajęcia. Przychodzisz w przerwie i podpytujesz ludzi czy są zadowoleni. Ja tak zrobiłem i to się sprawdziło.

Postprzez mementor » 2016-07-13, 11:10

Z tego co słyszałem to Wyższa Szkoła Ubezpieczeń mimo że kameralna to daje najwięcej. Ma wykładowców z UEK / UJ którzy podchodzą do studentów jak ludzie. A i w dziekanacie nie trzeba składać miliona podań w byle sprawie tylko załatwisz wszystko od reki. No i maja najtańsze studia w krk ;p

Postprzez Ksenia » 2017-07-27, 11:09

Jako studentka trzeciego finansów i rachunkowości w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości bardzo polecam tę uczelnię. Kierunek jest dobrze prowadzony, na wysokim poziomie, większość wykładowców to mili i kompetentni ludzie o dobrym podejściu do studenta. Poza przekazywaniem wiedzy podczas wykładów oraz ćwiczeń służą pomocą na uczelnianych platformach SUSZI oraz SAKE.

Postprzez she23 » 2017-07-27, 22:14

Ja jakbym miała wybierać z tych uczelni to bym wybrała WSEI, moja siostra robi tam teraz finanse i rachunkowość i nauka wygląda inaczej niż na większości uczelni. Oprócz profesorów wykładają ludzie którzy mają swoje własne firmy albo pracują w zawodzie w firmach typu Capgemini, tak że nie tłuką studentom do głów samej teorii. Sama mam porównanie z uczelni państwowej, było z kolei na odwrót. Ona ma już porobione kursy, nauczyła się obsługi excela, programów biurowych, do faktur itd.

Postprzez patryk213 » 2017-08-04, 05:20

ale co to oznacza dokładnie

Postprzez stachu432 » 2017-08-09, 05:53

ciekawie to wszystko tu wygląda

Postprzez Konri » 2017-08-25, 10:24

she23 napisał(a):Ja jakbym miała wybierać z tych uczelni to bym wybrała WSEI, moja siostra robi tam teraz finanse i rachunkowość i nauka wygląda inaczej niż na większości uczelni. Oprócz profesorów wykładają ludzie którzy mają swoje własne firmy albo pracują w zawodzie w firmach typu Capgemini, tak że nie tłuką studentom do głów samej teorii. Sama mam porównanie z uczelni państwowej, było z kolei na odwrót. Ona ma już porobione kursy, nauczyła się obsługi excela, programów biurowych, do faktur itd.

Popieram, ja robiłem na WSEI zarządzanie – licencjat. Mi akurat zależało tak bardziej na marketingu, więc podobało mi się, że mięliśmy przedmioty o social media, psychologię sprzedaży itp. Spoko też było to, że jak na 3 roku już zacząłem sobie dorabiać, to wykładowcy nie robili z tego wielkich problemów, żebym jakoś odrobił zajęcia, jak mi nie siadały terminy. Zrobiłem też egzamin z Microsoft, zawsze to jeden papierek więcej.

Powrót do Opinie o uczelniach i szkołach