Studia w Krakowie czy we Wrocławiu-wybór uczelni?

Posty: 21
Dołączył(a): 2012-10-12, 11:38

Studia w Krakowie czy we Wrocławiu-wybór uczelni?

Postprzez Tomuś » 2012-10-12, 12:03

Proszę o podrzucenie mi swoich opinii dotyczących wyboru miasta najlepszego na studia. Cała moja rodzina oponuje za Krakowem a ja jestem przeciwny bo Kraków niby miasto znane ale dla mnie nie wydaje się żeby było przyjazne dla studentów. No a Wrocław jak dla mnie stwarza lepsze perspektywy no i renoma tego miasta jest bardzo dobra:)

Doradca reklama
 
Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017
Posty: 13
Dołączył(a): 2012-11-19, 20:07

Re: Studia w Krakowie czy we Wrocławiu-wybór uczelni?

Postprzez Nimfa » 2012-11-20, 11:40

Haha:) witaj studencie:) Mnie tez zdecydowanie bardziej podoba się Wrocław i jeśli miałabym wybierać między Krakowem a Wrocławiem to bez zastanowienia wybrałabym Wrocław. Kraków tak jakoś mi się nie kojarzy zbyt przyjaźnie, poza tym we Wrocławiu są dobre uczelnie:)

Posty: 5
Dołączył(a): 2013-04-16, 15:27

Re: Studia w Krakowie czy we Wrocławiu-wybór uczelni?

Postprzez eliza90 » 2013-05-21, 14:39

Ja polecam Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu!
http://www.study4u.e...Wroclawiu.html
Najlepsza uczelnia i świetne możliwości po ukończeniu!!!

Posty: 5
Dołączył(a): 2016-07-13, 11:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Studia w Krakowie czy we Wrocławiu-wybór uczelni?

Postprzez mementor » 2016-07-13, 11:24

Kto nie spróbował studenckiego życia w Krakowie ten nie zna życia :D

Co do Wrocławia to nie proponuje on aż tylu atrakcji co Kraków ;) POLECAM KRK! :D

Wrocław niby kameralny ale mniejsze opcje rozwoju ( w razie czego mniej opcji zmiany uczelni) Poza tym praca w Krakowie jest od ręki i na prawdę nie trzeba się wysilać żeby ją znaleźć.

Posty: 4
Dołączył(a): 2016-07-28, 07:22

Re: Studia w Krakowie czy we Wrocławiu-wybór uczelni?

Postprzez aborygen » 2016-07-28, 09:05

Czy ja wiem czy któreś lepsze? I co masz na myśli mówiąc o mieście przyjaznym studentom i większych perspektywach? Zniżki studenckie wszędzie są takie same, a i rynek pracy przypuszczam, że podobnych rozmiarów. Ja wybrałem Kraków, ale tylko ze względu na subiektywne odczucia - po prostu nie lubię Wroclawia, wydaje mi się brudny, chaotyczny i hałaśliwy. Ale zdaję sobie sprawę, że to kwestia indywidualna.

Posty: 8
Dołączył(a): 2016-07-29, 07:29

Re: Studia w Krakowie czy we Wrocławiu-wybór uczelni?

Postprzez wero92 » 2016-08-04, 00:53

Kraków stwarza rewelacyjne perspektywy studentom! Ludzie rewelacyjni, jeszcze nie poznałam studentów, którzy mieliby jakkolwiek odjąć na efektywności rozrywki! Spory wybór uczelni, ja dokonałam jednogłośnego wyboru, padło na Dietla, aczkolwiek miasto nie miało konkurencji! Mam mnóstwo znajomych, którzy studiują w Krakowie. Jest cała masa imprez, udogodnień, koncertów specjalnie dla studentów. Wrocław jest mi całkiem obcy, więc zdania nie wyrażę, ale do Krakowa zapraszam serdecznie!

Posty: 2
Dołączył(a): 2016-10-24, 22:46

Re: Studia w Krakowie czy we Wrocławiu-wybór uczelni?

Postprzez PawelLeszko » 2016-10-24, 22:51

Zgadzam się z osobą wyżej! Ja studiowałem w Krakowie na ignatianum.edu.pl i poznałem tam wspaniałych ludzi którzy są moimi przyjaciółmi do dziś :P Na tej uczelni generalnie ludzie są jakoś tak przyjaźnie do siebie nastawieni. A nauka tam to praktycznie sama przyjemność ale to już chyba zasługa kadry :D

Powrót do Opinie o uczelniach i szkołach



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości