Politechnika Śląska - Wasze opinie o tej uczelni.

Politechnika Śląska - Wasze opinie o tej uczelni.

Postprzez jagna73 » 2016-02-08, 08:17

Jakie macie zdanie na temat Politechniki Śląskiej? Czy jest to uczelnia hit czy kit? Jakie kierunki warto studiować na Politechnice Śląskiej a które omijać? Jak oceniacie kierunki na tej uczelni pod kątem nowoczesności i przydatności w przyszłości? Moim zdaniem warto studiować na politechnice. Zawsze można zostać mgr. inż. .

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Politechnika Śląska - Wasze opinie o tej uczelni.

Postprzez pepson » 2016-03-02, 07:35

dasz radę, w najgorszym wypadku jeszcze nikomu nie zaszkodził poprawkowy, od tego się nie umiera, nawet jakby Ci się wyjątkowo noga poślizgnęła, wybór wydziału? hmmm, to nie wiem, bo mało kto zna jedn i drugi równocześnie, ja bym rzekł: Automatyka i robotyka = Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki, ale Mechaniczny chyba też ok

Postprzez Latakulata » 2016-03-10, 08:45

z tego co wiem, a raczej słyszłam mają wyski poziom, no i trzeba sie porządnie uczyć. Ale znowu nie znam osoby, która by nie dała rady. Jeslbu ci będzie zależeć to dasz radę. Więc do nauki studencie :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Poza tym sesja to burzliwy czas na każdej uczelni.....

Postprzez wiki » 2018-02-02, 17:05

ja znam raczej przypadki osób ze śląska, które poszły na uczelnię prywatną, a nie na politechnikę, uniwerek nie dlatego, że się nie dostały, ale dlatego, że tylko na danej uczelni prywatnej istniał stosowny kierunek, lub stosowna kadra - dotyczy to zwłaszcza podyplomowek

Ja na Śląsku skończyłam Akademię Polonijną i sobie chwalę

Powrót do Opinie o uczelniach i szkołach