Finanse i rachunkowość - najlepsze uczelnie

Finanse i rachunkowość - najlepsze uczelnie

Postprzez netia271 » 2013-09-26, 16:34

Witam.
Jaką uczelnie polecicie mi gdzie można studiować FiR w trybie zaocznym w Krakowie? Jakie są Wasze opinie na ich temat i która uczelnie jest najlepsza w Krakowie do studiowania tego kierunku?
Dziękuję z góry za odpowiedź,
pozdrawiam

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Finanse i rachunkowość

Postprzez Inga » 2013-09-27, 18:50

A może WSZiB? Jeśli chodzi o Kraków to słyszałam wiele pochlebnych opinii o tej uczelni. Wydaje mi się, że jest dobrym wyborem jeśli chodzi o Finanse i rachunkowość więc warto zajrzeć na ich ofertę. Jeśli nie tam to niestety nie mam już innych pomysłów. Najlepiej rozejrzeć się w internecie.

Postprzez Original » 2013-09-28, 22:09

Ja również słyszałem wiele dobrego o WSZiB. Finanse i rachunkowość zdaje tam sporo moich znajomych i nikt nie narzeka, to chyba duży + w dzisiejszych czasach (: Rozejrzyj się co proponują na swojej stronie.

Postprzez edyta31797 » 2014-01-07, 09:28

Jestem studentka tego kierunku na WSZiB w Krakowie. Jestem zadowolona z prowadzenia zajęć przez wykładowców. Wszystkie materiały, które są Ci potrzebne do zaliczeń i egzaminów sa przesyłane do tzw. SUSZI lub SAKE, skad możesz je sobie wydrukować.
Wybrałam tę uczelnię, gdyż studia zaoczne odbywaja sie tylko w soboty i w niedziele, co jest bardzo wygodne, poniewaz od poniedziałku do piątku bez problemu mozna pracować. Wykładowcy są bardzo mili i zawsze służa pomocą.

Jestem bardzo zadowolona z wyboru kierunku i naprawde polecam tę uczelnię.

Postprzez ASIA eR » 2014-06-28, 16:14

Bardzo polecam WSZiB w Krakowie.
Jeden z największych plusów to zajęcia odbywające się tylko w sobotę i w niedziele co drugi tydzień,wiec łatwo się dostosować nawet przy pełnym etacie pracy.
Wykładowcy chcą nauczyć Cię jak najwięcej,podchodzą do każdego indywidualnie,są mili dla każdego, ogólnie miła atmosfera.
Kończę teraz drugi semestr,zaliczenia i kolokwia zawsze są z przerobionego materiału i materiałów otrzymanych od wykładowców.Dużo nowych sprzętów komputerowych,w salach i poza nimi aby każdy miał dostęp,oczywiscie jest także wifi ;)

Re: Finanse i rachunkowość - najlepsze uczelnie

Postprzez ceane » 2015-01-07, 12:19

A jest jakaś dobra uczelnia na kierunku finansowym na Śląsku ?

Postprzez annaya » 2015-04-09, 12:59

Wydaje mi się, że jest dobrym wyborem jeśli chodzi o Finanse i rachunkowość więc warto zajrzeć na ich ofertę. Jeśli nie tam to niestety nie mam już innych pomysłów.
jjhjjjj

Postprzez mari » 2015-07-06, 09:26

Jeżeli chodzi o kierunek finanse i rachunkowość na uwagę na pewno zasługuje WSB, szkoła ma bardzo dobrą kadrę, duży nacisk kładzie na praktykę. Jest też możliwość łączenia studiów mgr z podyplomowymi, także po 2 latach studiowania otrzymuje się dwa dyplomy. Można oszczędzić też sporo pieniędzy, bo wybierając studia łączone płaci się mniej, niż jakby studiowało się osobno dwa kierunki.

Postprzez alexandra » 2015-07-09, 12:59

Rachunkowość możesz też studiować w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Skończyłam ten kierunek 2 lata temu i od tego czasu pracuję jako księgowa w jednej z katowickich firm, z którymi szkoła miała współpracę - byłam u nich na praktykach. Teraz robię w tej szkole podyplomówkę :) Teraz jest akcja "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz", więc można od początku budować swoją karierę. Wiem, że dużo studentów z tego korzysta :)

Postprzez mementor » 2016-07-13, 11:20

Co do Finansów i Rachunkowości w Krakowie to nie ma wielu uczelni. Państwówka -UEK. No i prywatne które często robią lepsza robotę niż Państwowy moloch. Na tych prywatnych pracują i tak Ci sami wykładowcy co na publicznych ( dorabiają sobie weekendami ) Jest WSZiB, WSU i WSEI. I analizując tabele opłat dodatkowych każdej uczelni to WSZIB i WSEI pobierają często kosmiczne kwoty za wydanie zaświadczeń, zapis, za egzaminy poprawkowe itp. O dziwo kameralna Wyższa Szkoła Ubezpieczeń nie pobiera żadnych opłat poza czesnym- które o dziwo x2 jest niższe niż na wcześniej wspomnianych uczelniach. A wykładowcy Ci sami :D Odpowiedź nasuwa się sama ;p

Następna strona

Powrót do Opinie o uczelniach i szkołach