Dodatkowa rekrutacja na studia podyplomowe edukacja artystyczna na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie? Trwa jeszcze do 14 października 2016!

Dołączył(a): 2016-10-12, 19:42

Postprzez Agnieszka05 » 2016-10-12, 20:19

Kierunek edukacja artystyczna na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie przy wydziale Malarstwa daje nie tylko możliwość wszechstronnego rozwoju twórczego, ale przede wszystkim uczy jak przekazywać wiadomości o sztuce. W trakcie tych studiów podyplomowych równocześnie odbywa się studium pedagogiczne wraz z praktykami np.w muzeum czy szkole. Dla tych, którzy czują w sobie potencjał twórczy i chcieliby z móc korzystać w praktyczny sposób w przyszłości- gorąco polecam!!! Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie jest najstarszą uczelnią artystyczną w Polsce. Łączy tradycję ze współczesnymi trendami w sztuce.

Powrót do Opinie o uczelniach i szkołach

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości