Udzielaj lekcji online - GetSmarter

Dołączył(a): 2015-07-09, 08:06

Udzielaj lekcji online - GetSmarter

Postprzez GetSmarter » 2015-07-09, 08:12

Poszukujecie chętnych na korepetycje? Dołączcie do Get Smarter! Obecnie serwis startuje i poszukujemy osób, które chcą udzielać korepetycji z różnych przedmiotów. Bezpłatnie rejestrując się w Get Smarter oszczędzasz czas, który marnowałeś do tej pory na dojeżdżanie do swoich uczniów. Co więcej nie tracisz już czasu na szukanie zleceń. Za pośrednictwem serwisu możesz zaprezentować swoją ofertę edukacyjną, a także swoją osobę zamieszczając minutowy filmik. Gwarantujemy bezpieczną transakcję, więc nie musisz się martwić o kwestie formalne. Chętnych zapraszamy na naszą stronę internetową www.getsmarter.eu na której można dokonać darmowej rejestracji.

Powrót do Oferty pracy dla studentów

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości