system sprzedaży w restauracji - pomoc potrzebna

system sprzedaży w restauracji - pomoc potrzebna

Postprzez marszefo1981 » 2015-09-12, 09:30

Witam Serdecznie.

Potrzebuję pomocy w sprzedaży swojego systemu ...

Zbudowałem system informatyczny, który ma być rozwiązaniem dedykowanym dla właścicieli / menadżerów restauracji, szczególnie takich, które oferują dostawy do domu.
System ten jest narzędziem umożliwiającym rejestrowanie zamówień, posiadającym jednak pewną cechę (wg mojej opinii bardzo przydatną). System automatycznie buduje bazę klientów na podstawie przychodzących do restauracji połączeń telefonicznych. Czyli w momencie zadzwonienia, system sprawdza czy dany numer jest już w bazie, jeśli nie to ten numer zostaje dopisany do bazy. Jeśli taki numer zostanie jednak w systemie odnaleziony, formularz rejestracji zamówienia zostaje wypełniony danymi osoby dzwoniącej (np. lokalizacji, historii zamówień, itp.)
Dodatkowo system zintegrowany jest z bramkami sms-owymi (również moimi) więc możliwe jest w nim zdefiniowanie i uruchomienie kampanii SMS do własnych Klientów.
Inne funkcje systemu:
- automatyczne wysyłanie potwierdzającego SMS do Klienta o dokonanym zamówieniu (tego typu rozwiązania funkcjonują w niektórych korporacjach taxi)
- automatyczne zarejestrowanie zamówienie na podstawie SMS-a od Klienta w którym wpisał zdefiniowany kod określający konkretną pozycję z MENU
- filtrowanie danych do określenia docelowej grupy odbiorców kampanii SMS np. takich, którzy w jakimś określonym czasie dokonali określoną ilość zamówień, mieszkają w wybranych lokalizacjach, czy nawet mających wspólne imię – bo promocja ma być np. „imieninowa”
- inne … długo by pisać

Co do tego, że system się na rynku przyjmie, nie mam wątpliwości. We własnym zakresie działam sprzedażowo w Łodzi (bo tu mieszkam i pracuję). System ten działa już w kilkunastu pizzeriach w Łodzi. Jak Klienci podkreślają, najważniejesza dla nich jest funkcjonalność budowania automatycznego bazy klientów - tego po prostu brakuje w rozwiązaniach konkurencyjnych.

System jest gotów do sprzedaży ale nie mam środków na szeroko zakrojoną kampanię marketingową i sprzedażową. Chętnie jednak przeznaczę odpowiednią prowizję, jednorazową (z góry określoną) lub nieokreśloną w czasie (bo np. uzależnioną od przychodów miesięcznych) za pozyskiwanie Klientów.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany współpracą bardzo proszę o kontakt. Chętnie wtedy wprowadzę w szczegóły.

marszefo1981@gmail.com

Powrót do Oferty pracy dla studentów

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości