Recepcjonistka - Warszawa

Posty: 1
Dołączył(a): 2013-09-23, 13:32

Postprzez hicron@hicron » 2013-09-23, 13:37

OPIS STANOWISKA
Do zadań osoby na tym stanowisku, należeć będzie:
• Przyjmowanie i obsługa gości,
• Opieka nad korespondencją przychodzącą oraz wychodzącą,
• Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji,
• Telefoniczna obsługa gości oraz pracowników firmy,
• Nadzór nad firmową skrzynką mailową,
• Kontakt z dostawcami usług,
• Wspieranie pozostałych działów firmy w codziennych obowiązkach.

NASZE WYMAGANIA
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• Znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet) oraz urządzeń biurowych,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Wysoka kultura osobista, rozwinięte zdolności interpersonalne.

NASZA OFERTA
• Otwartą komunikację na wszystkich szczeblach hierarchii,
• Rozwój osobisty i zawodowy,
• Stabilną pracę w doświadczonym zespole,
• Bezpłatne ubezpieczenia zdrowotne,
• Szkolenia, imprezy integracyjne.

Jeśli jesteś zainteresowana/ny proszę o kontakt mailowy rekrutacja@hicron.com

p.s
Proszę o informację gdzie odwiedziłeś/aś się o rekrutacji.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HICRON Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w ramach realizacji procesu rekrutacji (w szczególności wprowadzenie ich do bazy danych firmy) zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości