PRACA ZDALNA DLA STUDENTÓW Z CERTYFIKATEM JĘZYKOWYM

Dołączył(a): 2016-08-16, 12:41

PRACA ZDALNA DLA STUDENTÓW Z CERTYFIKATEM JĘZYKOWYM

Postprzez BiuroTlumaczen » 2016-08-16, 12:48

Praca przez internet: Studenci z certyfikatem językowym- np. CAE, CPE, Goethe-Z.C1 itp.

Opis oferty pracy:
Biuro Tłumaczeń z ugruntowaną pozycją na rynku w związku z planowanym rozwojem nawiąże współpracę ze studentami poniżej 26 roku życia, którzy posiadają certyfikat znajomości dowolnego języka obcego minimum na poziomie C1. Mile widziani są również studenci kierunków językowych, którzy nie posiadają certyfikatu (minimum III rok studiów). Zapraszamy do przesłania CV wszystkie osoby pragnące rozwoju w zawodzie tłumacza.

Oczekiwania:
- wiek poniżej 26 lat
- kontynuowanie studiów na dowolnym kierunku (mile widziane studia językowe)
- certyfikat potwierdzający poziom biegłości językowej minimum w stopniu C1 (m.in. CAE, CPE, Zentrale Mittelstufenprüfung, Nivel Superior, DALF) lub kontynuowanie studiów na kierunku językowym (minimum III rok)
- stały dostęp do internetu
- dyspozycyjność pozwalająca na wykonywanie tłumaczeń o objętości minimum 5400 liter ze spacjami dziennie (3 strony rozliczeniowe - 3 x 1800 liter ze spacjami)

Oferujemy:
- umowę zlecenie na okres minimum do ukończenia studiów lub ukończenia 26 roku życia
- współpracę zdalną (współpracować z naszym biurem można niezależnie od miejsca zamieszkania)
- możliwość uzyskania zaświadczenia na potrzeby uczelni
- zdobycie doświadczenia w zawodzie tłumacza
- wynagrodzenie wysokości 9 zł brutto za każde przetłumaczone 1800 liter ze spacjami (wynagrodzenie nie podlega negocjacji, gdyż nie wymagamy doświadczenia w branży tłumaczeniowej)

CV (W JĘZYKU POLSKIM!) prosimy wysłać na adres celinska.b@gmail.com
W wiadomości mailowej prosimy zawrzeć odpowiedzi na pytania:
- jaki kierunek studiuję i na którym roku
- kiedy ukończę studia i utracę status studenta (przybliżony miesiąc i rok)
- kiedy ukończę 26 lat

W CV bardzo prosimy podać nr telefonu oraz adres mailowy. Odpowiedzi na CV udzielamy mailowo na adres podany w CV. Telefonicznie (poprzez SMS) informujemy o wysłanym do Państwa mailu.
Odpowiemy jedynie na zgłoszenia spełniające wyżej wymienione kryteria.

Powrót do Oferty pracy dla studentów