Praca zdalna dla studentów

Praca zdalna dla studentów

Postprzez inclick » 2015-10-12, 14:25

Drodzy Studenci :-)

InClick.pl to pierwsza w Polsce internetowa agencja zatrudnienia dla studentów i uczniów pośrednicząca w zlecaniu pracy przez Internet w formule mikropracy, crowdsourcingu i zleceń bezpośrednich. Dla młodych osób InClick.pl to „Pas startowy do przyszłej kariery”, pomoc w zdobywaniu doświadczenia, testowaniu swoich umiejętności na realnym rynku pracy i dorabianiu podczas studiów. Dla zleceniodawców to możliwość szybkiego zlecania prac jednej lub wielu osobom naraz bez formalności związanych z podpisywaniem umów czy z rozliczeniami, z gwarancją zapłaty za efekt, jak również rekrutowania młodych pracowników po wcześniejszym ich przetestowaniu.

InClick.pl dysponuje największą bazą pracujących studentów i uczniów z całej Polski, którzy wykonują na rzecz zleceniodawców zarówno zlecenia on-line (pisanie tekstów, tłumaczenia, wyszukiwanie informacji, wprowadzanie danych, przepisywanie tekstów, prace graficzne, prace programistyczne, marketing szeptany, jak i zlecenia off-line, np. roznoszenie ulotek, wykładanie towaru, obsługa targów i imprez, prace biurowe, płatne staże i praktyki, itp). Wśród ponad 3000 zarejestrowanych zleceniodawców są zarówno osoby fizyczne, małe i średnie przedsiębiorstwa jak i duże firmy. Od sierpnia 2015 na portalu mogą rejestrować się także studenci zagraniczni uczący się w Polsce oraz firmy zagraniczne, chcące zlecić prace przez Internet studentom z Polski.

W razie pytań zapraszam do kontaktu na e-mail: inclick@inclick.pl

Powrót do Oferty pracy dla studentów