Praca w sklepie z dronami/modelami RC WARSZAWA Ursynów

Posty: 1
Dołączył(a): 2017-11-28, 16:26

Postprzez XDRONY » 2017-11-28, 16:29

XDRONY poszukuje pracownika do obsługi klienta w sklepie na Warszawskim Ursynowie.
Praca w wymiarze 1/2 lub 1/4 etatu (elastyczny grafik).

Jeśli jesteś osobą ambitną, otwartą i lubisz świat nowych technologii to u Nas znajdziesz idealne warunki do pracy i spełnienia zawodowego.

Wymagania:
- umiejętność prowadzenia sprzedaży i obsługi komputera.
Mile widziane:
- bardzo mile widziana znajomość branży dronów, lub nowych technologi modelarskich,
- chęć przyswajania nowej wiedzy,
- uczciwość i nie karalność,
- zaangażowanie i dobra organizacja pracy.
Obowiązki:
- obsługa klientów,
- doradztwo techniczne.
Oferujemy:
- stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- pracę w młodym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- bardzo pozytywną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres mailowy: sklepxdrony@gmail.com

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość