PRACA - SZANSA DLA KAŻDEGO

PRACA - SZANSA DLA KAŻDEGO

Postprzez Slawek100 » 2017-03-21, 14:18

Dzień dobry,
Czy można studiować i pracować legalnie i w wolnych chwilach? Jak najbardziej.
Chciałem zaproponować każdemu z Was pracę przy zapisywaniu obywateli Ukrainy do Otwartych Funduszy Emerytalnych (OFE). Potrzebujemy menagerów i agentów. Jeżeli jesteś otwarty, masz dobry kontakt z ludżmi i potrafisz wpływać pozytywnie na współpracowników to widzimy Ciebie jako menagera. Jeżeli natomiast masz więcej czasu i znasz środowiska Ukraińców będziesz doskonały w bezpośrednim zapisywaniu osób do OFE.
Ponadto przystępując do naszego zespołu oferujemy Ci szkolenia i pomoc. Twój sukces to nasz sukces.

Zapraszamy na spotkania informacyjne odbywające się we Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie. Jest możliwość umówienia się również w innych ośrodkach akademickich. Przyjdź i posłuchaj, a dowiesz się jak można zarobić pieniądze nie pracując na etacie.

Zapraszam po więcej informacji do kontaktu mailowego: slawomir.curylo@gmail.com

pozdrawiam
Sławomir Curyło

Dołączył(a): 2015-02-20, 22:18