Praca przy zbiorze warzyw i owoców w Magdeburgu 34,50 zł netto /h

Posty: 1
Dołączył(a): 2017-06-16, 11:08

Postprzez Profit » 2017-06-16, 11:28

Agencja Pracy APS PROFIT Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680) dla swojego Klienta, poszukuje pracowników szklarniowych.

Miejsce pracy: Niemcy – Magdeburg

Data rozpoczęcia pracy: 01.07.2017

Główne obowiązki:
• Zbiór i sortowanie warzyw oraz owoców (ogórki, truskawki, papryka, pomidory)
• Pakowanie oraz przygotowanie produktów do transportu
• Załadunek, wyładunek towaru

Oczekujemy:
• Dobrej kondycji fizycznej
• Dokładności oraz sumienności
• Gotowości do podjęcia zatrudnienia od zaraz
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – dodatkowy atut
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• Atrakcyjne zarobki – 34,50 zł netto za godzinę
• Zwrot kosztów dojazdu ( przy pierwszym wyjeździe do pracy i przepracowanym miesiącu )
• Pracę do września / października
• Dużą ilość godzin pracy przez 6-7 dni w tygodniu
• Pomoc w zakwaterowaniu – koszt po stronie pracownika 200 €
• Wyżywienie we własnym zakresie

Oferta pracy jest ofertą pracy tymczasowej !

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48 503 590 607 lub +48 690 358 980

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677)”.

www.apsprofitpolska.pl

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości