Praca dla studentów! - 1/2 etatu - sektor bankowy

Posty: 1
Dołączył(a): 2015-05-12, 18:06

Postprzez Rekruter » 2015-05-12, 18:10

Target BPO specjalizujący się w outsourcingu sił sprzedaży
w ramach współpracy z liderem bankowości detalicznej poszukuje osoby
na stanowisko:

Opiekun Klienta- praca w sektorze bankowym
Miejsce pracy: Warszawa, Białystok,Gorzów Wielkopolski, Lublin, Łódź, Szczecin, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Częstochowa, Wrocław

Główne zadania:

 powitanie Klienta w placówce;
 zbadanie celu wizyty Klienta – wstępne ustalenie potrzeb;
 organizacja obsługi Klientów w placówce – zarządzanie kolejką i opieka nad klientami oczekującymi na doradcę;
 umawianie Klientów z doradcami na spotkania;
 prezentowanie Klientom oferty banku;
 edukowanie Klientów w zakresie korzystania ze zdalnych kanałów dystrybucji;
 usprawnianie pracy Doradców – kserowanie dokumentów, odbiór i przygotowywanie poczty, przygotowywanie dokumentów kredytowych.

Oferujemy:

 pracę w niepełnym wymiarze godzin;
 zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
 możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w zespole profesjonalnych doradców;
 szansę kreowania nowoczesnej bankowości detalicznej;
 możliwość rozwoju zawodowego;
 zdobycie wiedzy z zakresu finansów, poznanie podstawowych produktów bankowych.

Oczekujemy:

 kandydatów w trakcie studiów (mile widziane kierunki ekonomiczne lub pokrewne)
 cech osobowościowych, takich jak: odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole, ciekawość i chęć zdobywania nowych doświadczeń;
 mile widziana znajomość języka angielskiego, umożliwiającej swobodną komunikację ustną;
 bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: karolina.gajder@targetbpopolska.pl z dopiskiem nazwy miasta w tytule wiadomości.

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości