Praca dla niani na pół etatu Kraków

Posty: 19
Dołączył(a): 2014-05-14, 21:31

Postprzez cudniania » 2016-02-24, 13:25

Agencja poszukuje dla swojego klienta opiekunki do 1,5 letniego chłopca

* Termin rozpoczęcia pracy - od zaraz - przewidywana dłuższa współpraca. Wakacje "urlop" lub okrojone godz.pracy - do ustalenia

Praca:
Poniedziałek - czwartek: 11.30 - 16.00
Piątek: 11.30 - 15.00
* dodatkowo 2, 3 x msc - opieka wieczorna - do ustalenia z nianią
*wakacje "urlop" lub okrojone godziny pracy

Po wakacjach,od września praca znów od pon-pt w stałych godzinach

WYNAGRODZENIE:
Stawka godzinowa: ok. 15zł/h netto do ustalenia
* możliwa praca na umowę zlecenie/o dzieło
* umowa uaktywniająca - nie wchodzi w grę

Miejsce pracy: ul.Miłkowskiego

Zakres obowiązków:
- przyprowadzenie ze żłobka (ten sam budynek)
- opieka

Wymagania:
- tylko osoby młode (najlepiej studentki)
- osoby elastyczne (które w okresie wakacyjnym mogą mieć urlop lub pracować dorywczo)
- osoba z odpowiednim podejściem do dzieci (zaangażowana, uczciwa, odpowiedzialna)
- mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi (referencje)
- mile widziane wykształcenie kierunkowe

Prosimy o zgłoszenia cudniania@gmail.com

Odpowiadamy telefonicznie na wybrane zgłoszenia!

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość