Praca dla młodych KREATYWNYCH umysłów analityczncyh

Dołączył(a): 2018-11-30, 13:19

Praca dla młodych KREATYWNYCH umysłów analityczncyh

Postprzez rekrutacje » 2018-11-30, 13:50

Witamy wszystkich studentów : )

Prowadzimy obecnie kampanię rekrutacyjną na stanowisko: Tester Usług. Praca polega na ocenianiu jakości świadczonych usług i wypełnianiu wniosków/raportów w ramach kampanii badawczych. Praca może być wykonywana całkowicie z domu, jak i w terenie, w zależności od zaangażowania. Nie wymagamy doświadczenia, a jedynie wgląd do CV bądź opis Twojej osoby/umiejętności.

Dla naszych pracowników oferujemy:

- przejrzysty system firmowy, w którym udostępniane są zadania badawcze
- korzystne wynagrodzenie minimum 100 zł za zadanie i możliwość awansu w strukturach, gdzie zarobki mogą sięgać już nawet 3000 zł
- pomoc opiekuna na każdym etapie współpracy i szczegółowe instrukcje odnośnie wykonywanych zadań

Jesteś rzetelny w wypełnianiu obowiązków? Potrafisz analizować i oceniać sytuacje? Charakteryzuje Cię dyskretność? Chcesz uczyć się nowych rzeczy i poznać procedury ze świata inwestycji? Szukasz zajęcia w wymiarze niepełnym i po prostu chcesz zarobić coś poza studiami? Jeśli szukasz zajęcia w wymiarze niepełnym bądź okazji, aby wykorzystać swoje analityczne talenty i zbudować karierę w firmie świadczącej usługi dla zamożniejszych inwestorów - być może będzie to zajęcie właśnie dla Ciebie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV/opisu na adres: rekrutacje@mailfence.com

Serdecznie dziękujemy wszystkim studentom za chęć udziału w naszym procesie rekrutacji!

Powrót do Oferty pracy dla studentów

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość