Poszukujemy reporterki/reportera do materiału. 400 zł za sesję w Warszawie. Dobra okazja, aby zabłysnąć.

Dołączył(a): 2018-03-19, 13:40

Postprzez recheck1500 » 2018-03-19, 13:41

Oferujemy 400 zł za sesję nagraniową 3,5h w centrum Warszawy (zawsze w niedzielę, umowa o dzieło). Celem jest lekka i przyjemna (ale również poważna) rozmowa z naszym prowadzącym, a materiał będzie przeznaczony na YouTube. Tematyka związana z finansami, kryptowalutami, nowinkami technologicznymi i nie tylko. Mile widziane reporterki/reporterzy interesujący się tematem, chociaż można również zrobić wcześniejszy research i się przygotować. Dobra okazja, aby zabłysnąć przed kamerą. Osoby zainteresowane proszę o kontakt wraz z CV lub przesłanie zdjęcia oraz podstawowych informacji na swój temat.

Email: recheck1500@gmail.com

W związku z tym, że nie nastawiamy się jeszcze na długoterminową współpracę tylko z jedną osobą, oferta ta będzie pozostawać aktywna. Można próbować i wysyłać CV. Poszczególne daty do ustalenia z wyprzedzeniem 10-14 dni.

Powrót do Oferty pracy dla studentów