Oferta pracy dla absolwentów z językiem obcym.

Dołączył(a): 2015-02-24, 09:29

Oferta pracy dla absolwentów z językiem obcym.

Postprzez poznan.grafton » 2015-02-24, 09:35

Zależy Ci na rozwoju i zdobyciu doświadczenia w renomowanej firmie międzynarodowej? Twoją pasją są języki? Mówisz biegle po holendersku lub duńsku, szwedzku, włosku, rosyjsku, niemiecku i bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim? Chcesz wykorzystywać znajomość języków obcych w codziennej pracy? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś/łaś twierdząco, zgłoś się do nas! Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy doradczej, poszukujemy absolwentów z biegłą znajomością języka holenderskiego (lub duńskiego, szwedzkiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego) oraz języka angielskiego.

Miejsce pracy: Poznań.

Do Twoich obowiązków należała będzie przede wszystkim organizacja kalendarza pracy zespołu, wykonywanie czynności administracyjnych, prowadzenie korespondencji zarówno z członkami firmy, jak i klientami, umawianie spotkań, telekonferencji oraz obsługa logistyczna (rezerwacja lotów i hoteli).

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy prześlij nam swoje CV wraz z numerem referencyjnym oferty w tytule maila na adres: intern.poznan@grafton.pl.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod numerem (61) 655 97 00.

Powrót do Oferty pracy dla studentów