Letnie Praktyki Badawcze 2015 - hurry up!

Dołączył(a): 2015-03-02, 23:28

Letnie Praktyki Badawcze 2015 - hurry up!

Postprzez Kostyageim » 2015-05-16, 13:11

Chciałbym serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w XI Letnich Praktykach Badawczych organizowanych przez Centrum Zastosowań Matematyki i Inżynierii Systemów PAN. Praktyki odbywają się od lipca do pierwszego tygodnia września w Instytucie Badań Systemowych PAN w Warszawie. W trakcie ich trwania możecie w interdyscyplinarnych zespołach uczestniczyć w wykonywaniu projektów badawczych, zarówno zlecanych przez firmy jak i czysto naukowych. Projekty realizowane na praktykach obracają się wokół szerokiego zakresu zastosowań matematyki. W ubiegłych latach realizowane były między innymi projekty dotyczące rynków predykcyjnych, przemysłu nowych technologii, metod próbkowania statystycznego w leśnictwie, modelowania wybuchów bomb atomowych, projektowania czołgów czy optymalizacji systemu Bitcoinów. W trakcie realizacji każdego projektu sporządza się raporty końcowe, z których część może zostać opublikowana.
Praktyki są wymagające i kierowane są do ambitniejszych studentów i doktorantów, a sama możliwość łączenia świata nauki ze światem biznesu jest bardzo ważnym atutem tych praktyk, tak samo jak zdobywane w jej trakcie umiejętności. Najbardziej wyróżniający się uczestnicy praktyk mają możliwość kontynuowania współpracy jako członkowie naszego zespołu.
Jeśli szukacie aktywnego sposobu na spędzenie wakacji i interesują Was interdyscyplinarne projekty, to zachęcam do zapoznania się z ofertą praktyk na:
http://www.praktyki.ibspan.waw.pl/?w=1&amp ;amp ;q=main.
Zostały ostatnie wolne miejsca!

Powrót do Oferty pracy dla studentów