II linia wsparcia IT z niemiecki i angielskim

Posty: 3
Dołączył(a): 2015-01-14, 11:10

Postprzez mm3101 » 2015-01-14, 11:28

Service Desk Expert with German and English

Obowiązki:

• Rozwiązywanie zaawansowanych problemów z obszaru IT
• Wsparcie dla całego helpdesku
• Diagnozowanie problemów
• Wspieranie działań w zakresie SCCM Build
• Tworzenie i usprawnianie procesów
• Tworzenie dokumentacji do procesów
• Prowadzenie szkoleń dla osób pracujących na stanowisku Service Desk Agent
• Praca w oparciu o SLA

Nasze wymagania:

• Biegła znajomość języka niemieckiego (C1/C2)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
• Zaawansowana znajomość środowiska Windows 7/XP i MS Office SCCM,
• Znajomość Networking, VPNs, WIFI, VDI Enviroment
• Umiejętność rozwiązywania problemów
• Kultura osobista, uprzejmość
• Elastyczność, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
• Możliwość zdobycia doświadczenia w branży IT
• Możliwość rozwoju zawodowego – liczne szkolenia, awanse
• Karnet sportowy
• Prywatna opieka medyczna

W przypadku zainteresowania, proszę o CV i kontakt pod adresem: maryla.matwij@pl.manpowergroup.com

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość