Członek obwodowej komisji wyborczej - 320 do 400 zł za dwa dni pracy

Dołączył(a): 2015-02-05, 19:43

Członek obwodowej komisji wyborczej - 320 do 400 zł za dwa dni pracy

Postprzez DemokrataBezpośredni » 2015-02-05, 19:46

Członek obwodowej komisji wyborczej - 320 do 400 zł za dwa dni pracy - cała Polska

Jeśli chcesz:
- dorobić,
- czynnie uczestniczyć w przeprowadzeniu głosowania w swoim obwodzie,
- czuwać nad przestrzeganiem prawa wyborczego.

Zgłoś chęć udziału w pracach obwodowej komisji wyborczej w swoim mieście - wyślij zapytanie przy pomocy formularza

lub od razu zarejestruj się:

Członkowi obwodowej komisji wyborczej, w związku z wykonywaniem zadań, przysługują:

1. diety na zasadach obowiązujących pracowników zatrudnionych w państwowej lub samorządowej jednostce sfery budżetowej z tytułu podróży służbowej na terenie kraju (dieta nie przysługuje za dzień wyborów),

2. zwrot kosztów przejazdów i dojazdów publicznymi środkami komunikacji (za zgodą przewodniczącego komisji może to być zwrot kosztów przejazdu własnym samochodem),

3. zryczałtowana dieta za czas związany z przeprowadzeniem głosowania oraz ustaleniem wyników głosowania, w wysokości określanej przed każdymi wyborami uchwałą PKW (ok. 200 zł za 1 turę głosowania).

Członkowi obwodowej komisji wyborczej, w związku z wykonywaniem zadań, przysługuje do 5 dni zwolnienia od pracy, z zachowaniem prawa do świadczeń z ubezpieczenia społecznego oraz uprawnień ze stosunku pracy, z wyjątkiem prawa do wynagrodzenia.

Członek obwodowej komisji wyborczej korzysta z ochrony prawnej przewidzianej dla funkcjonariuszy publicznych.

Pamiętaj:
Można być członkiem tylko jednej komisji wyborczej,
Będąc członkiem komisji nie możesz prowadzić agitacji wyborczej na rzecz kandydatów.

Dołączył(a): 2015-07-25, 11:26

Re: Członek obwodowej komisji wyborczej - 320 do 400 zł za dwa dni pracy

Postprzez Hebine » 2015-07-25, 11:31

pamiętajcie, że jak się zgłaszacie do partii żeby się do tej okw zapisać to nie mają prawa wymagać podpisów w zamian!!!

Powrót do Oferty pracy dla studentów