Call Center - Wrocław, Nadodrze

Posty: 1
Dołączył(a): 2018-05-10, 14:36

Postprzez Gigroup » 2018-05-10, 14:38

• Szukasz pracy od poniedziałku do piątku w stałych godzinach?
• Preferujesz elastyczny czas pracy?
• Chcesz pracować blisko centrum miasta w nowym biurowcu?
• Rozmowy telefoniczne i kontakty międzyludzkie to dla Ciebie codzienność?

Nie szukaj dalej, aplikuj do Nas i zacznij nową drogę kariery już dziś!
W związku z rozwojem Departamentu Contact Center naszego Klienta - poszukujemy Kandydatów i Kandydatki na stanowisko:

Konsultant telefoniczny

Miejsce pracy: Biuro - Wrocław, Nadodrze

Zakres obowiązków:
- telefoniczna obsługa połączeń przychodzący i wychodzących
- telefoniczna negocjacja warunków spłaty należności
- obsługa systemu informacji o dłużnikach, wprowadzanie aktualizacji i monitorowanie zaległości

Wymagania:
- wysoka motywacja do pracy
- umiejętność nawiązywania kontaktu
- wysoka kultura osobista
- podstawowa znajomość obsługi komputera
- doświadczenie dziale obsługi klienta, bądź call center będzie dodatkowym atutem
- status studenta

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
- pracę od 8:00 do 16:00 bądź, elastyczne godziny pracy (wybór należy do Ciebie!)
- atrakcyjne wynagrodzenie, już na start 1800 zł netto + premie!
- jasny, realny do osiągnięcia system prowizyjny
- kawę i herbatę do woli!
- spotkania integracyjne
- nie musisz mieć doświadczenia, oferujemy szkolenie wdrożeniowe
- biuro zlokalizowane blisko centrum miasta
- pracę w miłej, przyjaznej atmosferze

Aplikację proszę przesyłać na adres: praca.wroclaw@gigroup.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. Z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.”
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość