Kraków wynajmę pokój dla 1 os.

Dołączył(a): 2013-08-09, 14:19

Kraków wynajmę pokój dla 1 os.

Postprzez Benin » 2013-08-09, 14:21

PostWysłany: Pią 12:23, 02 Sie 2013 Temat postu: Wynajmę - jednoosobowy pokój, Ugorek Odpowiedz z cytatem
Jednoosobowy pokój do wynajęcia [Ugorek]

Do wynajęcia jednoosobowy pokój z możliwością normalnego korzystania z reszty mieszkania.

Pokój umeblowany, kuchnia oddzielna, miejsce w piwnicy na rower. Dodatkowo mieszkanie posiada balkon. W sąsiednim oddzielnym pokoju młody lokator ceniący spokój i warunki sprzyjające nauce.

Cicha okolica (dużo zieleni, mili i spokojni sąsiedzi);
mieszkanie niedaleko Parku Lotników (świetne miejsce na biegi lub jazdę rowerem);
w pobliżu kościół, siłownia / fitness club, ksero, pizzeria, bar mleczny, poczta.
Wiele sklepów i hipermarketów (Lewiatan, Żabka, Delikatesy Podwawelskie, kilka mniejszych sklepów osiedlowych i cukierni),
W nie dużej odległości znajdują się sklepy wielkopowierzchniowe takie jak Real, Castorama, Alma i inne.

Dojazd:
- do przystanku Bagatela w ok 15 minut od przystanku Wieczysta (linie tramwajowe - 4, 64(nocny) lub z przesiadką - 10, 52 i dalej autobusem lub tramwajem z Dworca Głównego (np. 2, 152, 144; wykupienie biletu miesięcznego na linię 4 umożliwia jazdę różnymi autobusami i tramwajami między przystankami na linii 4; wykup biletu dwudziesto minutowego umożliwia spokojne połączenie 10 i 52 z innym tramwajem lub autobusem z przystanku Dworzec Główny, które podjeżdżają z przerwami góra 2-3 minut).
- do przystanku Dworzec Główny do 10 minut (linie tramwajowe - 4, 5, 10, 52, 64 (nocny)
- do przystanku Poczta Główna i dalej - 52, 10
- linie autobusowe - 124 (jedzie z i na Rondo Grónwaldzkie), 424 (jedzie z Ronda Grunwaldzkiego); 10 minut drogi w inną stronę także 152
- z i w kierunku Bieżanowa (przez Rondo Mogilskie i Podgórze) jedzie tramwaj linii 9

Kontakt - 886-879-323 Proszę starać się dzwonić między 18:00 a 23:00 (ze względu na pracę w innych godzinach kontakt może być utrudniony).

Nie odpowiadam na prywatne wiadomości na forum!

Cena do uzgodnienia.

zapraszam do składania ofert :)

Powrót do Mieszkanie dla studenta