Gdzie przechować rzeczy w Warszawie

Gdzie przechować rzeczy w Warszawie

Postprzez Filip35 » 2014-05-26, 15:24

Witam,

Mam problem gdzie przechować rzeczy w Warszawie. Szukałem jakiejś przechowalni ale ceny są zabójcze. Potrzebuje przechować kilka kartonów gratów których nie chcę taszczyć do domu na wakacje. Czy korzystał ktoś z was ze strony WPUDLE.PL? Oferta mi się podoba ale trochę się obawiam pozostawić czy to nie jakiś fake.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Gdzie przechować rzeczy w Warszawie

Postprzez Joanna123 » 2014-05-30, 11:32

Jest kilka miejsc, gdzie można przechowywać. Wpisz w google "hotel dla rzeczy Warszawa" i na pewno kilka stron wyskoczy. Kiedyś przechowywałam rzeczy w City Self Storage, teraz powstało kilka innych tego typu miejsc, jak np. wpudle czy FORT24.pl. FORT24.pl działa podobnie jak city. Wpudle - nie wiem, czy bym zaryzykowała, trochę to jak wysyłanie rzeczy w kosmos :)

Postprzez BartOOx » 2014-07-03, 15:53

Dziś skorzystałem z usług wpudle.pl i tak jak zamówiłem tak się stało. Młody chłopak dostarczył mi pudła, poczekał jak je zapakuję i zabrał. Wszystko fajnie zorganizowane, dobrze zabezpieczone kartony, protokół odbioru, etykiety z kodami kreskowymi. Już dodałem na stronie zdjęcia zawartości i czekam na pierwsze rozliczenie - podobno ma przyjść 1 sierpnia.

Postprzez neverland » 2017-05-24, 10:22

www.besto-storage.com - przechowalnia mienia na ul. Kłobuckiej. Od kilku miesięcy większość moich rzeczy znajduje się właśnie tam i pewnie jeszcze drugie tyle będzie tam musiało być. Generalnie fajna sprawa, a kosztuje grosze.

Postprzez Jano1994 » 2017-08-10, 22:55

Jeszcze inna spoko opcja to skorzystanie z serwisu Kartonado.pl. Ludzie, którzy posiadają powierzchnię, w której można przechowywać rzeczy np. komórkę lokatorską, garaż, piwnicę, strych itp. mogą dodać tam ogłoszenie a osoby poszukujące miejsca do przechowywania rzeczy mogą sobie te powierzchnie zarezerwować przez internet. O tyle wygodniejsze od powyższych przykładów magazynów self-storage, że pozwala znaleźć miejsca na rzeczy w najbliższej okolicy i często w niskiej cenie. Z tego co widzę najwięcej ogłoszeń mają właśnie w Warszawie.
www.kartonado.pl

Powrót do Mieszkanie dla studenta