Medycyna- gdzie studiować?

Posty: 1
Dołączył(a): 2013-10-18, 17:47

Medycyna- gdzie studiować?

Postprzez daria_2818 » 2013-10-18, 17:53

Mam pytanie dotyczące tego kierunku. Jestem rocznikiem 96, we wrześniu rozpoczęłam 2 rok liceum. Jednak mój profil nie ma nic wspólnego z kierunkiem który chciałabym studiować. Moje rozszerzone przedmioty to pol-geo-his sztuki. Muszę sama się przygotowywać do matury rozszerzonej z biologi i chemii i chcę już wybrać uczelnię, żeby wiedzieć czy muszę zdawać fizykę bo zauważyłam, że wiele uczelni to wymaga. Gdzie studiować? Marzyłby mi się Kraków, ale UJ to chyba nierealne marzenia. Dodam że jestem z okolic Katowic. Jakieś opinie o tej uczelni? :) Na co powinnam zwrócić uwagę przy przygotowywaniu się do matury? Co jest trudniejsze do ogarnięcia, czemu powinnam poświecić więcej uwagi? Proszę o literaturę, sensowne podręczniki i nie tylko.

Doradca reklama
 
Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017
Posty: 6
Dołączył(a): 2014-03-21, 13:35

Re: Medycyna- gdzie studiować?

Postprzez piotrorl » 2014-03-21, 15:21

Pierwsze co powinnaś zrobić to udać się do swojego nauczyciela biologii i chemii i z nimi to omówić. Powinni Ci pomóc w wyborze literatury i zbiorów zadań oraz ukierunkować czego należy się spodziewać.

Powrót do Medycyna



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość