Zmiana uczelni i trybu studiów

Zmiana uczelni i trybu studiów

Postprzez eengi » 2015-04-07, 18:38

[code][/code]
Witam wszystkich :) Jestem studentką drugiego roku matematyki (I stopien, licencjat) i od dłuższego czasu myślę nad zmianą trybu studiów z dziennych na zaoczne. Od jakiegoś czasu wiem, ze wolalabym pracować, miec wlasne pieniadze, odciążyc mame. Jednak nie chce zmarnować tych czterech semestrów, ktore miną w czerwcu. Słyszałam, ze nie powinno byc problemów z przejsciem ze studiow dziennych na zaoczne, ale moja uczelnia od dłuzszego czasu nie otworzyla matematyki w trybie zaocznym. Czy jest mozliwosc przepisania sie po IV semestrze na inna uczelnie na studia zaoczne? Czy kierunek matematyka ma jakies powiazane kierunki pod inna nazwa, w ktorch moglabym kontunuowac nauke? Tzn. chodzi mi o to, ze w mojej okolicy jest malo uczelni, ktore maja ten kierunek w swojej ofercie w trybie zaocznym i moze moglabym sie przeniesc na cos podobnego tylko pod inna nazwa ( choc to pewnie malo realne).