Korepetycje z matematyki dla studentów?

Korepetycje z matematyki dla studentów?

Postprzez Maryna » 2013-05-18, 14:16

Witam:) czy ktoś daje korepetycje z matematyki dla studentów? Bo kurcze poszłam na kierunek taki w którym jest sporo nauki, i owszem na pierwszym roku jakoś dawałam radę ale teraz to jakoś kiepsko mi to idzie więc chyba będę musiała coś z tym zrobić i podszkolić się troszkę.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Korepetycje z matematyki dla studentów?

Postprzez Magdaadgam » 2014-11-29, 22:04

Możesz tam wyszukać korepetytora online. Przypuszczam, że jak poczytasz opisy ogłoszeń, to stacjonarnie też pewnie niektórzy świadczą takie usługi. Korki online są też fajne, bo możesz potrzebować tylko pomocy np, przy kilku zadaniach. Tu pomagają, a nie wykonują zadań za Ciebie. Warto o tym pamiętać, bo ta strona prowadzi właśnie akcję "pomagam, nie szkodzę".

Postprzez lilila22 » 2015-04-13, 11:07

Zamiast korepetycji polecam portal www.TaskBook.pl jest tam mnóstwo zadań zrozumiale wyjaśnionych. Uczę się z tym portalem od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona z efektów. To świetna alternatywa dla korepetycji, tym bardziej że im trudniejsza matematyka, tym trudniej znalezc dobrego korepetytora. Watro się tam zalogować. Polecam.

Postprzez BykDzik » 2015-05-13, 12:56

Nie płać za coś, co możesz mieć za darmo nawet lepszej jakości. Ja też potrzebowałem korepetycji i skorzystałem z zadań dostępnych na http://kenis.pl
Poniżej masz bezpośredni link do materiałów z matematyki:
http://kenis.pl/kategoria,matematyka,6

Ja nie żałuje czasu poświęconego na tych filmach, bardzo mi to pomogło i obyło się bez płacenia korepetytorowi.

Powrót do Matematyka