Prezent dla taty

Re: Prezent dla taty

Postprzez patati » 2017-09-05, 12:00

jills napisał(a):
patati napisał(a):jak prezent dla taty to może wideorejestrator samochodowy? w teletorium widziałem fajne modele :D

Muszę się z tobą zgodzić ;)

Mój bardzo sobie chwali, tam też kupiłam prezent dla mojego brata, kamerkę sportową

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Postprzez Yola99 » 2017-09-08, 08:45

Mój tato jest fanem piłki nożnej, więc kupiłam mu fotel kibica, aby wygodnie sobie oglądał mecze w tv. I był zachwycony. dobrze, że wiedziałam jakiej reprezentacji (poza naszą, polską) kibicuje, to łatwiej było mi wybrać kolory pufy: http://pufy.pl/pufy-pilki/272-fotel-kibica.html

Polecam, dla fanów piłki nożnej i innych sportów!

Postprzez Krzysiek » 2017-09-18, 10:34

Prezenty, o których piszecie, nadają się przede wszystkim dla osób o bardzo konkretnych zainteresowaniach, więc nie są one zbyt uniwersalne. Czasami lepiej jest kupić coś dość ogólnego, co przydałoby się każdemu. Dlatego jednym z lepszych prezentów może być jak dla mnie portfel Money Kepper, bo raczej mało jest osób, które takiego przedmiotu nie wykorzystują każdego dnia do przechowywania choćby pieniędzy, czy innych, całkiem ważnych przedmiotów. ;)

Poprzednia strona

Powrót do Luźne rozmowy