PRACA OD ZARAZ! Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM! SZCZECIN!

Posty: 4
Dołączył(a): 2016-12-06, 13:06

Postprzez esk2 » 2016-12-06, 13:52

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Aktualnie dla naszego klienta, światowego lidera w branży obsługi klienta, działającego w ponad 30 krajach, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za szeroko pojętą obsługę klienta niemieckojęzycznego. Zadaniem pracownika będzie głównie obsługa telefoniczna i mailowa między innymi w zakresie rozwiązywania problemów technicznych związanych z zakupionym sprzętem oraz usługami.

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2)
-umiejetność obsługi komputera
-zdolność analitycznego myślenia
-komunikatywność

Oferujemy:
-umowa o pracę na czas nieokreślony
-możliwość pracy w duzej międzynarodowej firmie
-bogaty pakiet szkoleń (techniczne oraz z zakresu umiejętności miękkich)
-rozbudowany pakiet socjalny

Zachęcam do przesłania aktualnego CV. Chętnie przekażę szczegóły oferty drogą mailową bądź telefoniczną. Praca pozwala na rozwój w kierunku mentora, coacha, team managera. Pracodawca zapewnia jednorazowy pakiet relokacyjny dla osób spoza Szczecina.
Zapraszam do kontaktu: esk2@cyclad.pl

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość