Pomoc Fundacji domu dziecka

Pomoc Fundacji domu dziecka

Postprzez raxfaxx » 2016-11-08, 18:37

Witam,
To jest aktualne zaproszenie o charakterze społecznym. Zakładam, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to może temat trochę na marginesie problematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą współpracuję zaprasza wszystkich do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz w nagrodę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Wszystkie szkolenia pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Na tej stronie zasady uczestnictwa : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W zeszłym roku szkolenia dostały od nas m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Sympatyczne było to, że opisywano niesamowicie nietypowe działania na rzecz dzieci: od remontów świetlic przez warsztaty ekologiczne i przemysłowe po programy artystyczne i kulturowe. Nie wyłącznie dotacje na konto domu dziecka.
Jeśli chętny wolontariusz nie da rady aplikować w tegorocznej odsłonie projektu, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się każdej jesieni.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako komercyjnego marketingu – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla organizacji charytatywnych.

Dołączył(a): 2016-11-07, 20:11

Re: Pomoc Fundacji domu dziecka

Postprzez raxfaxx » 2016-11-17, 15:00

Witam,
To będzie małe zaproszenie o charakterze non profit. Zakładam, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to być może temat odrobinę z boku tematyki tego forum.
Otóż fundacja Training Projects, w której pracuję proponuje aktywistom społecznym uczestnictwo w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To cykl doradczy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które realizują programy związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, artystyczne, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Cały program finansuje nasza fundacja. Tutaj więcej informacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Zjazdy prowadzone są w Beskidach, ale pobyt w ośrodku szkoleniowym i bilety za transport również pokrywa nasza Fundacja.
Jeżeli chętny wolontariusz nie ma możliwości przesłać swojej kandydatury w obecnej rundzie cyklu szkoleniowego, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się dwukrotnie każdego roku – wiosną i jesienią.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako spamu – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.

Dołączył(a): 2018-05-20, 19:14

Re: Pomoc Fundacji domu dziecka

Postprzez mikita » 2019-05-09, 08:05

Ja co roku wspieram jakąś organizację charytatywną jednym procentem mojego podatku, ale także czasem zasilam konta fundacji takich jak na przykład http://szlachetnygest.pl/. Wiem, że wiele dobrego robią dla dzieci i ich rodziców. Jestem bardzo czułą osobą i nie wyobrażam sobie nie pomóc, skoro mogę.

Powrót do Luźne rozmowy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości